HP Pavilion Gaming Laptop i5-9300H 16GB 1TB+128GB

6,499 TL
5,799 TL
İnceleyin!

hp notebook laptop

Bu modeli inceledikten sonra, sizin için yazdığımız 2020 Laptop Önerileri yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

HP Pavilion Gaming 15-DK0017NT 8UF06EA i5-9300H 16GB 1TB+128GB SSD 4GB GTX1650 15.6″ FHD

Evet arkadaşlar uzun süredir kullandığım bir bilgisayar, yani uzun demeyelim de en azından bilgisayarın ne olduğunu, nasıl performans gösterdiğini anlayacak kadar kullandım diyebilirim. Öncelikle, kasa kalitesine gelecek olursak, kapak kısmı plastik. Ama klavyenin bulunduğu kısım ve, hoporlörün bulunduğu kısım alüminyum. Malzeme kalitesi iyi diyebilirim. Ekran kartı geçen sene çıktı, oyunlarda vs hiçbir ısınma donma yaşamadım. İşlemci de gördüğünüz gibi 9. nesil o yüzden almanızda bir sakınca görmüyorum. RAM’in 16 GB olması üst düzey tasarım uygulamalarında ya da adobe gibi uygulamarda bir sorun çıkartmayacaktır. Zira bana çıkartmadı. Bence alınabilir bir bilgisayar.

Trendyol üzerinden satıl almak için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatı 5,799 TL.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, aslında ilgil alanımın tek bir şey olduğunu söylemek çok yanlış olur. Elektronik eşyaları incelemeyi, araştırmayı ve nasıl çalıştıklarını merak ediyorum. Diğer yandan dijital pazarlama uzmanlık alanım diyebilirim. Kripto para alanında da bilgim yok desem yalan olur. Keyifli okumalar. 2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..