En İyi Elektrikli Süpürge 2021 Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi


en iyi elektrikli süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge 2021

En iyi elektrikli süpürge hangisi? Elektrikli süpürgeler günlük hayatta temizlik yaparken en çok kullandığımız elektronik ev ürünleri arasında yer alıyor. Birçok kişi de elektrikli süpürge alırken internet üzerinden araştırma yapıyor. Google da kullanıcıların elektrikli süpürge tavsiyesi almak için geldiği en önemli kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Peki 2021 için En İyi Elektrikli Süpürge modeli hangisi? En iyi elektrik süpürgesi markaları neler?

En İyi Elektrik Süpürgesi Modelleri 2021

  • En İyi Elektrikli Süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum

En İyi Elektrikli süpürge 2021

En iyi robot elektrik süpürgesi. Xiaomi, ürettiği diğer teknolojik ve son nesil ürünlerin yanında aynı zaman da elektrikli süpürge üretimi de yapan bir firma konumunda.

Mi Robot Vacuum ismini verdiği son nesil bu elektrikli süpürge, Xiaomi çatısı altındaki en kaliteli elektrikli süpürgelerin başında geliyor. 0.45 litre toz kapasitesi bulunuyor. Tam olarak şarj edilirse 2.5 saatlik muazzam bir kullanış süresinin yanında akıllı telefonunuz ile kontrol edebileceğiniz bir cihaz durumunda.

Yerden bir miktar yüksek koltuklarınız var ise sizin için ideal bir elektrikli süpürge diyebiliriz. Zaten son yılların en iyi teknolojik gelişimlerinden bir tanesi de robot elektrikli süpürgeler. Evinizin haritasını çıkardığı için telefondan da konumunu takip edebiliyorsunuz. Ayrıca 1800 pa emiş gücüne sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Boşluk sensörü, toz sensörü, uzaktan kumanda, wifi desteği ve zamanlayıcı gibi son nesil ve teknolojik özelliklere sahip. Sessizlik konusunda ise oldukça başarılı.

Ev temizlemekten yorulanlar, çocuklarıyla ilgilemek zorunda olan ebeveynler için en iyi elektrik süpürgesi robot elektrikli süpürgeler diyebiliriz. Siz ev işlerini hallederken, süpürgeniz de evleri süpürmekle meşgul olacak!

Kullanıcı Puanı958 Değerlendirme 4.9 Puan
Ağırlık (kg)3.8
Aşılabilir Engel20 mm
Boy93 mm
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi160 dk
Derinlik353 mm
Emiş TürüKuru
En350 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıHalı, Sert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)60
Siklon FiltreVar
Su Tankı Kapasitesi (L)0.3 lt
Şarj Süresi3 Saat
Toz Kapasitesi0.45 lt

Philips FC9323/07 PowerPro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

en iyi süpürge markası 2021

Philips, dünya teknoloji kamuoyunda adını ve firmasını kanıtlamış ender oluşumlardan. Ürettiği birçok farklı teknolojik ürünler ile çok fazla tercih edilen bu firma, elektrikli süpürge üretme ve pazarlama konusunda da piyasada oldukça sözü geçen bir marka konumunda.

PowerPro, Philips’in ürettiği en son teknoloji ürünler arasında yer almakta. Ayrıca Trendyol, HepsiBuraya gibi e-ticaret sitelerinin de en çok satan elektrikli süpürge modellerinden birisi!

Cihazda toz torbası bulunmuyor ama toz filtresi bulunuyor. Bu yüzden toz filtresini belirli aralıklarla temizlemeniz lazım. Toz filtresini düzenli temizlerseniz sorun yaşatmayacak bir cihaz. Emiş gücü oldukça iyi, halıyı süpürürken halı yerinden kalkabiliyor. O derece iyi bir elektrikli süpürge. Toz filtresine dikkat edildiği takdirde senelerce götürebilecek bir ürün.

Tasarımsal açıdan geleneksel bir görünüme sahip olan bu süpürge, aslında göründüğünün aksine son teknolojik özellikler ile donatılmış. 750 W motor gücü, 79 db gibi çok az bir ses düzeyi, 1.5 litre kapasiteli toz haznesi ve metal teleskopik borusu gibi donanımlara sahip olan bu elektrikli süpürge; siz kullanıcılarına temizlik anlamında gerekli tüm bileşenleri sunmakta.

Ayrıca toz torbasız olması sayesinde de en iyi elektrikli süpürge modelleri listesinde kendisine yer buldu.

Kullancı Puanı4400 Değerlendirme 4.6 Puan
Eco ÖzelliğiYok
Emiş Gücü AyarıYok
Hepa FiltreVar
Motor Gücü (watt)750
RenkMor
Ses Seviyesi (dB)79
Su HaznesiYok
Toz Hacmi (L)1.5
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok
Turbo BaşlıkYok

Xiaomi Mijia Robot Vacuum

en iyi elektrik süpürgesi 2021

Xiaomi, yukarıda sizlere bahsettiğimiz Mi Robot ürününü daha da geliştirerek ve bu ürüne teknik özellik anlamında yepyeni özellikler katarak Mijia Robot ürünü geliştirdi.

Bu ürün, teknik ve donanımsal açıdan kullanıcılarına ‘vay bee’ dedirtecek türden. Şöyle ki, tasarımsal açıdan siyah bir gövde ve renge sahip olan bu elektrikli süpürge; kullanıcılarını estetik açıdan bir hayli tatmin etmekte.

Akıllı yol planlama, LDS özelliği, 3 ayrı temizleme modu, 2100Pa emiş gücü, otomatik şarj etme özelliği, mobil uygulama üzerinden uzaktan kumanda etme, yol planlama gibi devasa ve son teknoloji özelliklere sahip.

Diğer özelliklerine de değinmeden geçmeyelim. Akıllı telefonunuzla eş zamanlı olarak çalışan bu cihazın girmesini istemediğiniz bir yer varsa sanal duvar çekerek engelleyebilirsiniz. Üstteki modelden de hatırlayabileceğiniz gibi ışın sensörleriyle tüm evin haritasını çıkartıyor ve buna göre hareket ediyor.

En iyi robot süpürge sıfatını kullanabileceğimiz bu elektrikli süpürgenin girip çıkmadığı yer yok. Çok kablolu bir kısım varsa elbette oralarda sorun yaşıyor. Ancak diğer yerlerde, halılarda -özellikle püsküllü halılarda- sorun yaşamadan işini hallediyor.

Mijia; siz kullanıcılarını teknik özellik bakımından ciddi anlamda memnun etmekte. Fiyat olarak ise 3.600 ile 3.800 TL arasında piyasalarda bulabileceğiniz bu elektrikli süpürge, hem tasarımsal hem de özellikler bakımından paranızın son kuruşuna kadar pişman olmayacağınız bir ürün.

Kullanıcı Puanı259 Değerlendirme 4.8 Puan
Ağırlık (kg)6
Aşılabilir Engel20 mm
Boy350 mm
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi120 dk
Derinlik95 mm
Emiş TürüKuru
En350 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkSiyah
Ses Seviyesi (dB)40
Siklon FiltreVar
Su Tankı Kapasitesi (L)0.3 lt
Şarj Süresi1 Saat
TeknolojiAkıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi0.3 lt

Philips FC9751/07 PowerPro Max Torbasız Elektrikli Süpürge

en iyi elektrik süpürgesi 2021

Philips, yukarıda bahsettiğim PowerPro’yu hem tasarımsal hem de donanımsal açıdan daha da geliştirerek bizleri PowerPro Max ile karşılıyor. Tasarımsal açıdan çok güzel bir yeşil renge sahip olan Max, estetik açıdan kullanıcılarını kesinlikle memnun etmekte.

Donanımsal açıdan ise 900 W güç, uzun ömürlü yıkanabilir filtre, entegre fırça, küçük başlık, sert zemin başlığı, 2 motore filresi toz kapasitesi gibi ekstra donanımlara sahip olan Max; müthiş sessizliği ile de sizleri kesinlikle gürültü anlamında asla rahatsız etmeyecek bir makine.

Kullanıcı Puanı1997 Değerlendirme 4.8 Puan
Hepa FiltreYok
Motor Gücü (watt)900
Ses Seviyesi (dB)75
Su HaznesiYok
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok

DYSON V10 Cyclone Absolute Dikey Şarjlı Süpürge

hangi süpürgeyi almalıyım 2021

Dyson, ürettiği V10 modeliyle siz elektrikli süpürge alıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Eşsiz ve tamamen bağımsız tasarımı, son teknoloji donanımları ve tamamen şarjlı olması sebebiyle kullanım rahatlığı anlamında Dyson;gerçekten evinizi temizlerken hayran kalacağınız bir ürün.

Mini motoru ve şarj cihazı ile birlikte satın alacağınız bu süpürge, sizlere sert zeminlerde temizlik, 0.3 mikrona kadar küçük partiküllerin temizliği, halı üzerindeki minimal tozların temizliği gibi ekstra ve çok kullanışlı özellikle bahşetmekte.

Kullanıcı Puanı346 Değerlendirme 4.8 Puan
Çalışma Süresi60 dk
Güç Değeri25.2 V
Hepa FiltreVar
Islak / KuruKuru
Kullanım ŞekliEl Tipi
RenkGri
Ses Seviyesi (dB)87
Siklon FiltreYok
Şarj Olma Süresi3.5 Saat

Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

elektrikli süpürge tavsiyesi philips marathon ultimate

Ve geliyoruz teknoloji devi Philips’in ev aletleri alanındaki en iyi ürünlerinden birisine…

Philips, ürettiği Marathon Ultimate ile evlerinize konforlu ve kaliteli bir ürünü getirmeyi amaç edinmiş. Şöyle ki, görünümüyle son teknoloji bir alet olduğunu sizlere en başından kanıtlayan Marathon, donanımsal açıdan da sizleri kesinlikle memnun edecek türden bir süpürge.

Ahşap ve parkelerle birlikte, halılar, koltuklar, perdeler ve dolap ile masaların tozunu alırken kullanacağınız süpürge başlıkları da kutusuyla birlikte geliyor. Yani evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Sesi yok denecek kadar az ve en küçük parçacıkları, kiri, pisi dahi temizliyor. Gözlerinize inanamayacağınız nerede performanslı bir elektrikli süpürge. Kullanıcıların hepsi ama hepsi çok memnun, eğer iyi bir elektrikli süpürge arıyorsanız çok ideal bir elektrikli süpürge.

78 db ses seviyesi, 899 W motor gücü, süper emiş gücü ve en iyi temizleme performansı, PowerCyclone 10 teknolojisi, H13 Alerji filtresi ve ultra başlıklarıyla Marathon; sizleri teknolojik açıdan kesinlikle memnun edecek düzeyde üretilmiş.

Kullanıcı Puanı751 Değerlendirme 4.8 Puan
Eco ÖzelliğiYok
Emiş Gücü AyarıVar
Hepa FiltreVar
Motor Gücü (watt)650
Ses Seviyesi (dB)75
Su HaznesiYok
Toz Hacmi (L)2,2
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok
Turbo BaşlıkYok

DYSON V8 Absolute Kablosuz Süpürge

en iyi süpürge markası 2021

Dyson, ürettiği bu V8 modeli ile kablosuz süpürge neslinin en teknolojik ve en yeni ürünlerinden birisiyle piyasaya girişini yaptı. Tasarımsal açıdan pratikliği ve konforu ile sizlere kullanımda müthiş bir rahatlık sağlayan bu süpürge, kablosuz olması sebebiyle de pratikliğini sizlere kesinlikle hissettirecek.

Güçlü emiş gücü, hızlı açılan roller temizleme başlığı, yeniden üretilmiş nikel-kobalt alüminyum bataryası ve çok kullanışlı mini motoru ile teknik özellik bakımından sizlere yeterli tüm performansı sunacak olan Dyson V8, fiyat olarak ise 3100 TL ile 3300 TL arasında satın alabileceğiniz müthiş bir alet.

Ayrıca kullananlar tarafından da çok yüksek puan almış. 190 kişi tarafından değerlendirilen Dyson ortalama 4.7 puana sahip. En iyi elektrik süpürgesi modellerini listelediğimiz bu yazımızdaki fiyat performans süpürgelerinden diyebiliriz.

Kullanıcı Puanı190 Değerlendirme 4.7 Puan
Çalışma Süresi40 dk
Hepa FiltreVar
Islak / KuruKuru
Kullanım ŞekliDikey
RenkTuruncu
Ses Seviyesi (dB)82
Siklon FiltreVar
Su HaznesiYok
Toz Kapasitesi0.5 lt

Philips Toz Torbasız Süpürge Fc9332/07

en iyi elektrikli süpürge markası

Philips, diğer ürünlerine nazaran daha mütevazı olarak adlandırabileceğimiz bir ürün olan bu cihazı üreterek belki de bütçe konusunda sıkıntısı olan kimselere hitap etmeyi amaçlıyor.

Sade yapısı ve tasarımsal açıdan da yeterli tatmini sunan bu elektrikli süpürge, donanımsal açıdan da muadillerine göre geride kalmamakta. 650 W motor gücü, 79 db ses seviyesi, yeterli toz haznesi gibi teknik özellikleri bulunmakta.

İşinizi kesinlikle görecek bir makine olan bu ürün;fiyat açısından da gerçekten sizleri üzmeyecek ve pişman etmeyecek. 800 ile 950 TL arasında bir fiyata sahip olabileceğiniz bu elektrikli süpürge, fiyat ve performans tandemini yakalayabileceğiniz bir makine.

Aşağıda bulunan tablo sayesinde de göreceğiniz üzere 1715 kullanıcı tarafından değerledirilmiş ve 4.8 puana sahip bir elektrikli süpürge. En çok kullanılan elektrik süpürgesi modellerinden birisi olduğuna şüphe yok!

Kullanıcı Puanı1715 Değerlendirme 4.8 Puan
Eco ÖzelliğiYok
Emiş Gücü AyarıVar
Hepa FiltreYok
Motor Gücü (watt)650
Ses Seviyesi (dB)79
Su HaznesiYok
Toz Hacmi (L)1.5
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok
Turbo BaşlıkVar

Philips XB9 145/ 07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz 2021

Philips; 650 W motor gücü, 78 db minimum ses seviyesi, 6.2 kg ağırlığı ve küçük aparat, başlıklarıyla sizlere donanımsal açıdan konforu yaşatabilmek adına ürettiği Marathon elektrikli süpürgesi ile evlerinize temizlik anlamında devrim yaşatmayı hedefliyor.

Tasarımsal açıdan geleneksel görünümü olan fakat donanımsal açıdan kesinlikle son teknoloji bir makine olan bu süpürge, fiyat olarak ise siz kullanıcılarını sonuna kadar tatmine edebilecek düzeyde. 1800 TL ile 2000 TL arasında bir fiyata sahip olabileceğiniz bu süpürge, kalite ve konforu sizlere uygun fiyatıyla yaşatmayı planlamakta.

Kullanıcı Puanı317 Değerlendirme 4.8 Puan
Eco ÖzelliğiYok
Emiş Gücü AyarıYok
Toz TorbasıYok
Toz HaznesiVar
Su HaznesiYok
Toz Hacmi2,2 L
Hepa FiltreYok
Motor Gücü (watt)650
Ses Seviyesi (dB)78
Su HaznesiYok

Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, aslında ilgil alanımın tek bir şey olduğunu söylemek çok yanlış olur. Elektronik eşyaları incelemeyi, araştırmayı ve nasıl çalıştıklarını merak ediyorum. Diğer yandan internet teknolojileri ve yazılım konusunda da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Kripto para alanında da bilgim yok desem yalan olur. Keyifli okumalar. 2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..