En İyi Saç Düzleştirici 2023 ve Saç Düzleştirici Tavsiye


en iyi saç düzleştirici

Kendiniz için en uygun ve iyi saç düzleştirici modelini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Güzellik sektörünün en önemli ürünlerinden biri olan saç düzleştiricileri, gelişen teknoloji ile durmadan kendini yeniliyor ve yeni özelliklerle piyasaya sürülüyorlar. Bu noktada da bu kadar markanın arasından hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı saç düzleştiricisini seçmek zorlaşıyor. 

Eğer bir saç düzleştiricisi alacaksanız öncesinden iyi bir araştırma yapmanız ve sizin için hangi saç düzleştiricisinin daha uygun olacağını seçmeniz gerekir. Çeşitli markalar birbirinden farklı özelliklere sahip olduğundan hem saçınıza zarar vermeyen hem de istediğiniz her işlemi yapmanıza olanak sağlayan bir saç düzleştiricisi seçmenizde fayda var. 

Alanın öncüsü olan Arzum, Remington, Philips, Fakir ve Rowenta saç düzleştiricilerini sizin için araştırıp, derledik. Bu kadar özellik ve marka arasından kendiniz için en iyi tercihi yapabilmeniz adına birbirinden iyi 12 saç düzleştiricisini bulmanın ve seçmenin tam zamanı! Hazırladığımız 2023 saç düzleştirici tavsiye yazısıyıle kendinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. En iyi saç düzleştirici modelleri ile de evde kolay bir şekilde saçınıza şekil verebilir, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Hangisini alırsanız alın memnun kalacağından eminiz! 15sey.com ailesi hep yanınızda!

En İyi Saç Düzleştirici

Arzum markasının birbirinden farklı ve kullanışlı 2023 model saç düzleştirici modellerini incelemek için hazırsanız, başlayalım! Unutmayalım Arzum kişisel bakım konusunda çok iyi elektronik cihazlar üretiyor. Bu modeller de en iyi saç düzleştirici modelleri arasında ilk sıralarda kendini yer edinmiş diyebiliriz!

 • En İyi Saç Düzleştirici
  • ARZUM AR5002 Creativity Saç Düzleştirici
  • Arzum AR582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici 
  • Arzum Belisa Saç Düzleştirici & Saç Maşası
  • Arzum AR5024 Belisa Keratin Seramik Plaka Saç Düzleştirici
  • Rowenta Straight CF5820 Saç Düzleştirici Tarak
  • Rowenta Row SF4532 Liss&Curl Keratin Shine Saç Düzleştirici
  • Rowenta SF4112 Extra Liss Keratin Saç Düzleştirici
  • Fakir Illusion Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça
  • Remington Wet2 Straight Saç Düzleştirici
  • Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleştirici
  • Remington Keratin Protect Saç Düzleştirici S8598
  • Philips Isıtmalı Saç Düzleştirici Fırça 

ARZUM AR5002 Creativity Saç Düzleştirici

saç düzleştirici tavsiye

Keratin katkılı seramik kaplama plakalara sahip olan Arzum AR5002 Creativity saç düzleştiricisi saçınızı düzeltirken, ısıların saça zarar vermesini ve yıpranmasını da engeller. 4’lü plaka sistemi ile saçı aşırı ısınmadan korur ve kırılmasının önüne geçer. Eğer yoğun bir şekilde saç düzleştirici kullanıyorsanız, saçınızı korumak adına tercih edebileceğiniz bir model olan AR5001 Creativity ile kolay bir şekilde bukleler de yapabilirsiniz.  

İtalyan tasarıma sahip olan Arzum Creativity saç düzleştirici sahip olduğu boyutu itibari ile de oldukça portatif ve taşınmaya uygun bir ürün olarak göze çarpıyor. İkili kullanım sunması ve keratin katkılı plakaları ile uzun ömürlü ve her ihtiyacı karşılayan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Arzum AR582 Buka İyonlu Saç Düzleştirici 

en iyi saç düzleştiriciler

Arzum markasının en iddialı saç düzleştiricilerinden biri olan AR583 Buka İyonlu modeli sahip olduğu geniş plakaları ile kullanıcıya büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor. Titanyum katkılı seramik plakaları sayesinde saça ısıyı eşit bir şekilde dağıtarak saçın eşit bir şekilde düzleşmesini sağlıyor.

150 ile 230°C aralığında ısı ayarına sahip olan bu modelin iyon özelliği de bulunuyor. İyon özelliği ile saçınızı düzleştirdikten sonra saçta herhangi bir elektriklenme sorunuyla karşılaşmıyorsunuz hatta saçınız daha parlak bir görünüme sahip oluyor. 

Kilit sistemi bulunan AR582 buka iyonlu saç düzleştiricisi modelinde de olası kazaların ve yanmaların önüne geçebilirsiniz. Tasarımda kullanılan gold rengi de modele oldukça şık bir görüntü sunuyor. Eğer kabarık ve yoğun saçlarınız varsa, eşit ve kolay bir şekilde saçınızı düzleştirmek istiyorsanız bu modeli hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Arzum Belisa Saç Düzleştirici & Saç Maşası

saç düzleştirici tavsiyesi 2021

Eğer çok işlevli bir saç düzleştiricisi istiyorsanız Belisa modeli tam olarak isteklerinizi karşılayacaktır. İki ürünü de bir arada bulunduran bu model hem saç düzleştirmek hem de maşa yapmak için kullanılabiliyor. Keratin ve argan yağı katkılı seramik plakaları ile saçınızı zarar vermeden düzleştiren bu model aynı zamanda saçınıza ekstra bir parlaklık da katıyor.

Özellikle uzun süreli saç düzleştirmelerde meydana gelen kırılma ve uzamayı durdurma gibi sorunların önüne geçen plaka sistemi ile saçınızı bu tarz problemlere karşı rahatlıkla koruyabilirsiniz. 

Otomatik kapanma özelliği bulunan Belisa saç düzleştiricisi, cihazı açık unutma gibi talihsiz durumların önüne geçerek 30 dakika içerisinde kendi kendini kapatabiliyor.

Renkli LED ekranı ile ısı derecesini ve kullanıma hazır olup olmadığını kolayca görebilir ve 140-230°C aralığında saçınıza uygun sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Hafifliği ve küçük boyutu ile her yere rahatça taşıyabileceğiniz bir tasarıma sahip olan bu modelin kum beji rengi bulunuyor.

Arzum AR5024 Belisa Keratin Seramik Plaka Saç Düzleştirici

saç düzleştirici 2021

Yukarıda bahsettiğimiz Belisa modelinin sadece saç düzleştiricisi özelliğine sahip olan bu model tam bir fiyat performans ürünü. Eğer sadece saçınızı düzleştirmek için uygun fiyata, kaliteli bir ürün alayım diyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

30 dakika kullanılmaması halinde otomatik kapanan Belisa saç düzleştiricisi kazaların ve gereksiz elektrik kullanımının da önüne geçiyor. 

Keratin ve argan yapı katkılı seramik plakaları ile düzleştiriciden dolayı saçınızda oluşabilecek kırılmaların önüne geçebilir ve saçlarınızın düzleştirme işleminden sonra bile daha parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sadece saç düzleştirme için kullanabileceğiniz bu modelin fiyatı da oldukça uygun. 188,95 TL’ye aşağıda bulunan butona tıklayarak satın alabilirsiniz. Rowenta Saç Düzleştirici Tavsiyeleri

Rowenta Straight CF5820 Saç Düzleştirici Tarak

saç düzleştirici en iyisi

Pratik kullanımlar için tasarlanan saç düzleştirici taraklar, normal saç düzleştiricilere göre çok daha hızlı bir şekilde saçı düzleştiriyor. Rowenta’nın bu modeli de ekstra %33’e kadar daha hızlı bir şekilde düzleştirme sağlıyor.

Mavi tasarımı ile normal bir tarağa benzeyen Straight CF5820 modelinde 2 farklı tip fırça ucu bulunuyor. Aynı zamanda 40 kök yakalayıcı ucu sayesinde saçları kökten yakalayarak tamamen düzleştiriyor.

Thermo-control teknolojisine sahip olan Straight saç düzleştirici tarak, her yere eşit sıcaklık vererek saçınızı tamamen düzleştirmenize yardımcı oluyor. Ayrıca en iyi saç düzleştirici taraklardan biri olduğunu belirtmeden ilerlemeyelim!

Eğer hacimli ve kıvırcık saçlara sahipseniz, bu ürün ile mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz. Saçınızı zorlanmadan tamamen düzleştiren bu modelde ayriyeten bir iyon jeneratörü de bulunuyor. Bu sayede elektriklenmeden ve zorlanmadan kolay bir şekilde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz.

Rowenta Row SF4532 Liss&Curl Keratin Shine Saç Düzleştirici

saç düzleştirici tavsiyeleri ve en iyi düzleştirici

1 dakikada kullanıma hazır hale gelen Row saç düzleştirici modeli oldukça pratik ve etkili bir kullanıma sahip. İkili kullanıma sahip olan bu modelde kontrollü düzleştirme sistemi bulunuyor. Bu sayede eşit bir şekilde saçlarınızı düzleştirebilir ya da parlak ve hacimli bukleler yapabilirsiniz. 

Keratin ve tourmaline kaplamalı plakaları sayesinde kıvırcık saçlarınızı bile zahmetsiz bir şekilde düzleştirebilmenize olanak sağlayan bu model, uzun plakası sayesinde daha fazla saçı düzleştirme imkanı da sunuyor. LCD sıcaklık kontrolünün yanı sıra iyon üreticisi sayesinde saçlardaki elektriklenmeyi sıfıra indirerek parlak bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Hızlı ve etkili bir saç düzleştiricisi istiyorsanız, bu model tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak uzun ömürlü bir seçenek olabilir. Ürüne aşağıda bulunan butona tıklayarak ulaşabilir ve yorumları okuyabilirsiniz! Modelin 2 yıl garantisi bulunuyor.

Rowenta SF4112 Extra Liss Keratin Saç Düzleştirici

en iyi saç düzleştirici tavsiyesi

Sadece 30 saniyede ısınarak kullanıma hazır hale gelen Extre Liss Keratin saç düzleştirici modeli 249 TL’lik uygun fiyatı ile oldukça uygun bir tercih. Uzun ve kalın telli saçlarda mükemmel bir sonuç çıkartan bu modelin 6 farklı sıcaklık ayarı bulunuyor.

Bu sayede saçınıza uygun ayarı seçip, hızlı bir şekilde saçınızı düzleştirebiliyorsunuz. Keratin ve tourmaline plakalara sahip olan model, özel teknolojisi sayesinde elektriklenmeyi önlüyor ve saçınızın zarar görmesini engelliyor.

Uzun ve kabarık saçlarınız varsa ve başa çıkamıyorsanız bu küçük alet ile saçlarınızı düzleştirebilir ve küçük şekiller verebilirsiniz. Geniş plakaları sayesinde daha hızlı bir şekilde saçınızı düzleştirme imkanı sunan SF4112 modeli, 60 dakika boyunca kullanılmadığında otomatik kapanma özelliğine de sahip.

Hem saçınıza zarar vermek istemiyor hem de hızlıca saçınızı düzleştirmek istiyorsanız, en iyi saç düzleştirici modellerinden birisi diyebiliriz. Ürüne aşağıda bulunan butona tıklayarak ulaşabilir ve yorumları okuyabilirsiniz!. 

Fakir Illusion Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça

saç düzleştirici en iyisi

Düzleştirme ve dalga verme özelliğine sahip olan Fakir Illusion elektrikli fırça ile saçınıza zarar vermeden pratik bir şekilde şekil verebilirsiniz. 4 kademeli LED ısı ayarı bulunan elektrikli saç düzleştirici fırça saniyeler içerisinde yeterli sıcaklığa ulaşarak kullanıma hazır hale geliyor.

Hafif dalga verilmiş saçlar istiyorsanız, ev kullanımı için mükemmel sonuç veren bu ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Ergonomik boyutu ve inci beyazı rengi ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan saç düzleştirici fırçanın güncel fiyatını butona tıklayarak öğrenebilirsiniz! 

Remington Wet2 Straight Saç Düzleştirici

saç düzleştirici tavsiyesi 2021

Islak ve kuru kullanımlar için tasarlanan Wet2 Straight modeli diğer düzleştiricilere oranla saçları %86 daha hızlı düzleştiriyor. Hızlı ısınma teknolojisine sahip olan model 15 saniye içerisinde kullanıma hazır hale geliyor.

Özellikle kurutulduğunda kabaran saçlar için ideal bir ürün olan Wet2’yi ıslak saçta en az 200°C ile kullanarak mükemmele yakın bir sonuç alabilirsiniz. Kalın ve kıvırcık saçlarda etkili ve uzun süreli bir sonuç verirken sahip olduğu mikro bakım faktörlü seramik plakaları ile saçınızın kabarmasını da tamamen önlüyor. 

Bu kadar güçlü özelliğe göre 200-300 TL arası fiyatı ile de oldukça ekonomik bir ürün olarak karşımıza çıkan Wet2 saç düzleştirici modeli uzun süreli kullanımlar için de oldukça ideal.

Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleştirici

en iyi saç saç düzleştirici hangisi

Saçınıza fazla ısı vermekten çekiniyorsanız, Pro-Ceramic saç düzleştirici modelinin sahip olduğu dijital derece kontrol sistemi tam olarak sizin için tasarlanmış.

Saç tipinize göre ısıyı ayarlayabilir ve zarar vermeden kontrollü bir şekilde saçınızı düzleştirebilirsiniz. Gelişmiş seramik ultra kaplama sayesinde seramik kaplamaya göre %75 daha yumuşak plakaları ile saçınıza daha kolay şekil vermenize de olanak sağlıyor. 

15 saniyede kullanıma hazır hale gelen Pro-Ceramic saç düzleştirici modeli düzleştirme sırasında saça eşit basınç uygulayarak kusursuz ve düzgün bir şekilde saçınızı düzleştirmeye de olanak sağlıyor.

Kullanılmadığı taktirde 60 dakika içerisinde kendi kendine kapanabilen bu modelde ayriyeten bir kilit sistemi de bulunuyor. . 

Remington Keratin Protect Saç Düzleştirici S8598

saç düzleştirici önerisi

Keratin ve badem yağı katkılı seramiklere sahip olan bu model sık kullanımlarda dahi saçınıza zarar vermemek için tasarlanmış. 150 ile 230°C arasında 5 farklı ısı ayarı sunduğu için saçınıza en uygun ısı ayarını seçebilir ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geliştirilmiş akıllı sensörü sayesinde saçınızdaki nem oranına göre ısı vererek doğru bir şekilde düzleştirmenize de imkan sunuyor. Saçın nem oranını saniyede 8 kez ölçen yapısı sayesinde herhangi bir yanlış işlemden ve aşırı ısıdan da kaçmış oluyorsunuz. 

Kullanıldığı süre boyunca saçınızın kırılma ihtimalini sıfıra indiren bu model, kullanıma bağlı olarak saçınızı 5 kat daha güçlendirerek ekstra korur.

Diğer Remington modelleri gibi 15 saniyede hızlı bir şekilde ısınan S8598 saç düzleştiricisinin de 60 dakika içerisinde otomatik kapanma özelliği bulunuyor. 

Saçınızın yıpranmasını engellerken ekstra güçlendiren bu model özellikle uzun süreli ve sık kullanımlar için ideal. 500-600 arası değişen bir fiyata sahip olan Remington Keratin Protect modelini butona tıklayarak inceleyebilirsiniz!

Philips Isıtmalı Saç Düzleştirici Fırça 

en iyi saç düzleştirici 2021

Tarağa benzer yapısı ile oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu model sadece 5 dakika içerisinde saçlarınızı düzleştirmesi ile ünlü. Thermo Protect teknolojisi ile saçların elektriklenmesini önleyerek doğal bir görünüm kazandırırken aşırı ısınmayı önleyerek saçınızı da koruyor.

170 ve 200°C sıcaklı ayarlarına sahip olan modelin plakalı düzleştiricilere göre daha kolay bir kullanım sunması da oldukça etkileyici. Sadece 50 saniyede kullanıma hazır hale gelen Philips saç düzleştirici fırça, işini hızlıca halletmek isteyenler için mükemmel bir çözüm.

1.8 metre uzunluğundaki kablosu da kullanıma ekstra yardımcı oluyor. 300-350 TL aralığında bir fiyata sahip olan bu modelin yorumlarını ve güncel fiyatını butona tıklayarak öğrenebilirsiniz!

En İyi Saç Düzleştirici modellerini yazdığımız tavsiye yazımızın sonuna geldik! Peki bu yazıda neler açıkladık? En çok satan ve en iyi saç düzleştirici modeli olarak adlandırılan 11 modeli inceledik! Umarım gönlünüze göre bir model bulmuşsunuzdur!

En İyi Çamaşır Makinesi Tavsiyesi için linke tıklayın!

En İyi Ütü için de bu linke tıklayın!


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.