Kadınlar İçin Sneaker! 130 TL’nin Altında 15 sneaker Modeli!


BİRBİRİNDEN GÜZEL SNEAKER MODELLERİ

Sneaker modelleri rahatlığından ödün vermek istemeyen kadın ve erkeklerin tercihidir. Rahat, spor fakat aynı zaman da dikkat çekici olmak isteyenler için derlediğimiz en çok tercih edilen modelleri inceleyebilirsiniz.


Trendyol / Dark Seer Siyah Unisex Sneaker


En sevilen ve en klasik modellerden biri olan sneaker birbirinden farklı renkli seçenekleri ile Unisex bir model.

kadınlar için sneakers


•Trendyol / Tony Black Kırmızı Unisex Sneaker


Kombinlerini ayakkabı ile renklendirmeyi sevenlerin vazgeçilmez renklerinden biri kırmızıdır. İddialı bir renk olan kırmızı ve beyazın uyumu ile rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı renk alternatiflerini değerlendirebilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

kadın ayakkabı

•Trendyol / Nike Unisex Spor Ayakkabı


Nike markasının en sevilen en kullanışlı modeli günlük kullanım için inanılmaz uygun olan bir modeldir. Düşük bilek yapısı sebebiyle ayağı rahatsız etmezken, sert kauçuk taban ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

ayakkabı


•Trendyol / Hotiç Gold Kadın Sneaker


Klasik sneaker modellerinden oldukça farklı taban yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran modelin, rengi de oldukça farklı. Farklı olmayı sevenlerin şans vermesi gereken model aynı zamanda oldukça rahat.

kadın ayakkabı

•Trendyol/ Hummel Unisex Spor Ayakkabı Stadion 


Hummel’ın klasik ve en rahat modelinin rahatlığı ile gününüzü değerlendirmek istemez misiniz? Ayak numarasını olduğundan daha küçük gösteren yapısına ve duruşuna mutlaka şans vermelisiniz.

kadın ayakkabı


Trendyol / Tonny Black Siyah Beyaz Unisex


Siyahtan vazgeçmem diyenleri, kendine hayran bırakacak muhteşem ortopedik tabanıyla birlikte farklılık yaratmayı başaran bir model.

kadın ayakkabı

•Trendyol / Tony Black Pudra Cilt Kadın Sneaker


Kadınların vazgeçilmez rengi olan pudra rengi ile birlikte sneakerınızı elbiseleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

kadın sneakers

Trendyol / Dark Seer Siyah Unisex Sneaker


Yoğun günlerinizin kurtarıcısı ve tam anlamıyla sportif giyim aşıklarının trendi olan modelimiz kaymaz taban özelliği ile yaz kış demeden kullanabileceğiniz bir model.

kadın sneakers

•Trendyol / Soho Siyah Kadın 


Rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşamayı sevenlerin trendi olan düz taban sneakerınızı her kombininiz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

kadın sneakers modelleri

•Trendyol / Y- London Siyah Kırmızı Kadın Spor Ayakkabı

Bez modeller özellikle yaz ve ilkbahar aylarının en çok tercih edilen ürünleri arasında. Kuru günlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

indirimli sneakers

•Trendyol / Unisex Spor ayakkabı Hmlstreet Spor Ayakkabı


Albenisi yüksek olan sneaker modeli ile günlük koşturmacanızı keyifli hale getirebilirsiniz. Hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği modeli detaylı inceleyebilirsiniz.

ucuz sneakers

•Trendyol / Bambi Siyah Kadın Sneaker

Sezonun trendi olan ve ayağı tam anlamıyla saran model ile ayağınızda ayakkabı olduğunu unutacaksınız.

uzun sneakers

•Trendyol / Siyah Kadın Spor Ayakkabı

Her yaşa hitap etmesi ile kullanım kolaylığı sağlayan beyaz renk alternatifi ile görenlerin dönüp bir kez daha bakacağı bunlarla birlikte sıradanlıktan uzak bir sneaker modeli.

ayakkabı siyah

•Trendyol / Bambi Siyah Kadın Sneaker 


Şık ve parıltılı ayakkabı sevenler için simli detayı ile sezonun trendine hiç şüphe etmeden sahip olabilirsiniz.

simli ayakkabı

•Trendyol / Bambi Siyah Kadın Sneaker


Günün koşturmacasına sizinle birlikte eşlik edecek, tasarımı ile görenleri hayran bırakacak modeli yaz, kış demeden istediğiniz mevsimde kullanabilirsiniz.

bambi ayakkabı

Barış YALÇINKAYA
2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..