Akıllı Saat Tavsiyesi 2021 En İyi Akıllı Saat Önerileri


en iyi akıllı saat 2020

Akıllı Saat Tavsiyeleri 2021

“Akıllı saat tavsiyesi 2021” “En İyi Akıllı Saatler”Cep telefonları günümüzün vazgeçilmez elektronik aletleri arasında yer alırken, bu akıllı telefonlar ile birlikte birçok elektronik cihaz da akıllı telefonlarla birlikte piyasaya çıktı.

Önemli Not:”Yazımızda 3 bin lirada 60 liraya kadar birçok akıllı saati bulabileceksiniz. Yani ilk sıralarda Apple görüp de “Bunlar benim bütçeme uygun değil arkadaş.” demeyin. Biraz sabredin sıra sizin bütçenize uygun akıllı saatlere de gelecek!”

Yukarıda bahsettiğimiz cihazlardan birisi de akıllı saatler ya da akıllı bileklikler. Hergün binlerce insanın bileğinde gördüğümüz akıllı saatler ve akıllı bilekliklerin binlerce çeşidi bulunuyor. Eğer siz de akıllı saat ya da akıllı bileklik alacaksanız aklınızda birçok soru işareti bulunuyor olmalı. Biz de 15sey.com olarak aklınızda bulunan soru işaretlerini yok etmek için Akıllı Saat Tavsiyeleri konulu bir yazı yazmayı düşündük. Umarım yazacağımız yazı size yardımcı olur. Yazımızda size 15 akıllı saat tavsiyesi vereceğiz. Bu akıllı saatler hem bizim beğenimizi hem de birçok kullanıcının beğenisini kazanmış akıllı saatler olacak. Eğer akıllı saat almayı düşünüyorum ve akıllı saat tavsiyesi istiyorsanız doğru yerdesiniz!

En İyi Akıllı Saatler 2021

Hazırsanız 2021 en iyi akıllı saat modellerini listelemeye başlıyoruz! Öneri listemizin ilk 2 sırasında Apple Watch yer alıyor.

Akıllı Saat Tavsiyesi 2021 Apple Watch

Apple Watch Series 5

akıllı saat tavsiyesi 2020

Bütçeniz 2700 lira ve daha fazlası için elverişliyse akıllı saat konusunda Apple’dan vazgeçmemenizi öneririm. Diğer akıllı saatlerden yani Apple Watch Series 3 ve Series 4’ten farkı ne diyecek olursanız ilk başta her zaman açık durumda bulunan retina ekran sayesinde saatinizi ve kadranınızı her daim görebiliyorsunuz.

Ayrıca saatinizin kordonunu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.Bu özelliklerin yanında kalp atış hızınızı saniyeler içerisinde ölçebiliyor. Eğer kalbiniz normalden hızlı ya da yavaş atıyorsa sizi uyarıyor. Takdire şayan diğer bir özelliği ise aşırı gürültülü ortamlarda, yani sağlık açısından zararlı ortamlarda sizi uyarıyor.

Diğer modellerde olduğu gibi model de spor yapanlar için uygun. Özellikle yüzmeye aşıksanız ya da dalış yapıyorsanız 50 metreye kadar su geçirmeme özelliğini bünyesinde bulunduruyor.

Ayrıca birçok renk seçeneği de bulunuyor. Unutmadan fiyatını da söyleyelim Trendyol üzerinde 2,899 TL gibi bir fiyattan satılıyor. Bizce bütçeniz uygunsa almalısınız! Trendyol üzerinden satın almak için buraya ya da aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz!

Apple Watch Series 3

akıllı saat tavsiye 2021

En iyi akıllı saatlerden bahsedecek eğer Apple Watch hakkında konuşmadan geçmek kesinlikle doğru olmaz! Ayrıca özelliklerini saymaya başlasak sabaha kadar da bitmez. Ancak bütçeniz yeterli ise akıllı saat tavsiyesi olarak ilk sırada Apple Watch Seri 3 var. Özelliklerini listeleyelim.

Apple Watch ile kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz, hatta kalp atış hızınır normalden daha fazlya ya da daha az bir hızda algılandığında saat tarafından uyarılabilirsiniz.

Eğer zor durumdaysanız yardım çağrısında bulunmak için Acil SOS ile anında acil durum çağrısında bulunabilirsiniz. Bence cihazın bu özelliği yaşı ilerlemiş aile büyüklerimiz için harika diyebiliriz. Mesela evdesiniz bir anda ayağınız kaydı ve düştünüz ardından bir süre hareketsiz kaldınız, saat sizin yerinize acil yardım çağrısında bulunabiliyor. Bunlarla birlikte eğer spor yapıyorsanız (yüzme, koşu, bisiklet) saat bunların kayıtlarını da tutuyor.

2021 akıllı saat tavsiyesi listesinde ve en iyi akıllı saatler listesinde ilk sırada Apple Watch Seri 3 bulunuyor! En ucuz fiyatı ise 1489 TL olarak Trendyol sunuyor. Eğer beyaz modeli almak istiyorsanız 90 TL kar ederek 1399 TL verip akıllı saatinize sahip olabilirsiniz.

Trendyol üzerinden satın almak için ya da kullanıcıların yorumlarına bakmak için buraya ya da aşağıya koyacağımız butona tıklayabilirsiniz! İlk akıllı saat tavsiyesini verdik. Şimdi sıra diğer tavsiyelerde!

Evet Apple 2021 Akıllı Saat Tavsiyesi kısmı bitti. Şimdi Huawei marka akıllı saatlere bakacağız, ardından Xiaomi daha sonra Samsung ve diğer markalara göz gezdireceğiz.

Akıllı Saat Önerileri 2021 Huawei

2021 için en iyi saat markaları elbette değişiklik gösterecektir. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi durmadan birbirleriyle rekabet ederken her sene birbirinden güzel ürünler çıkmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de Huawei. Şimdi Huawei marka akıllı saatleri inceleyeceğiz.

Huawei Watch GT2

Şimdi önereceğimiz modelin tasarımının erkekler için daha uygun olduğunu söylesek, yanılıyor olmayız. Ancak hanımlar için de aynı modelin farklı tasarımlarını bulmak mümkün. Aşağıda bulunan kısma hepsini koyacağız. Benim en çok dikkatimi çeken kısım 2 haftalık bir batarya ömrünün olması. Bence inanılmaz. Ancak bu 46 mm’lik modeller için geçerli. 42 mm’lik modellerde bu süre 1 haftaya düşüyor. 5 ATM basınca sahip suya dayanıklı olması sayesinde, HUAWEI WATCH GT 2, yüzdüğünüzde, mesafe ve yakılan kalorilerinizi de izleyebilir. Aslında birçok özelliği bulunuyor. Kalp ritminizi ölçebiliyor, bluetooth ile müzik dinleme özelliği sunuyor. Eğer isterseniz günlük asistanlığınızı dahi yapabiliyor. Erkekler için spor modeli 1.415 TL, klasik modeli 1.575 TL. Kadınlar için ise fiyatlar 1.523 TL ve 1.549 TL olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcı yorumlarına bakmak için buraya tıklayın! Diğer özelliklerine bakmak için ya satın almak için aşağıda bulunan butonlara tıklayabilirsiniz!

Huawei GT Sport Black

Tasarım açısından çok şık bir akıllı saat öneriyoruz size. Zaten aşağıya koyacağımız fotoğraftan da ne kadar şık olduğunu anlayacaksınız. Saatin özelliklerini sıralayalım. Araştırdığımızda şarjının bir ay boyunca gittiğini söyleyen kullanıcılarla karşılaştık ve çok şaşırdık. Kullanıcılarla iletişime geçtiğimizde bunun doğru olduğunu da görmüş olduk. Eğer saat üzerinden sürekli egzersiz takibi yaparsanız, nabız takibi sürekli açık durumda olursa ve GPS de bu özelliklere eşlik ederse, şarjın dayanma süresi 22 saat oluyor. Yani Watch GT’nin pil ömrü tamamen sizin kullanımınıza göre değişecek. Tam 1 gün de kullanabilirsiniz, 30 gün de. Hepsi sizin elinizde. 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğunu söylemeden geçmeyelim. Saat üzerinden rehberinize erişim olmuyor ancak çağrıları sonlandırabiliyorsunuz. Garip bir özellik. Saatinizi telefonunuzla bağladıktan sonra, saat üzerinden telefonunuzun konumunu da bulabiliyorsunuz.

Huawei’in Watch GT akıllı saat modelinin özellikleri içinde en dikkat çeken özelliği ise (bizce) uyku takip programı. Huawei’in Harvard Tıp Fakültesi ile birlikte yürüttüğü çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ve her uyku döngüsüne uyum sağlayan HUAWEI Tru Sleep 2.0 isimli program, uyku döngüsünde yer alan genel sorunları tanımlıyor. Daha verimli bir uyku için bu sorunlara çözüm olarak 200’den fazla öneri sunuyor. Fiyatı ise 899 TL. Yukarıda bahsettiğimiz modellerden ucuz bir akıllı saat. Bizce tam bir fiyat performans akıllı saati. Saatin diğer özelliklerine bakmak için veya kullanıcı yorumlarına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Huawei Watch GT Active – Turuncu

en iyi akıllı saat markası

Yukarıda önerdiğimiz modelin daha spor tasarıma sahip olan çeşidi diyebilir. Fiyatı ise yine yukarıda olduğu gibi 899 TL. Rengi ise çok hoş. Eğer saatinizi şarj etmek istiyorsanız 2 saatlik bir zaman ihtiyacınız var. 2 saat çok gibi görünse de nerdeyse 2 hafta şarj etmeden saatinizi kullanabileceksiniz. Saat hem android, hem de iOS cihazlarla uyumlu. Ağırlısı ise 46 gram. Kullanıcı yorumlarına ve diğer özelliklerine bakmak için buraya ya da aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz!


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, aslında ilgil alanımın tek bir şey olduğunu söylemek çok yanlış olur. Elektronik eşyaları incelemeyi, araştırmayı ve nasıl çalıştıklarını merak ediyorum. Diğer yandan dijital pazarlama uzmanlık alanım diyebilirim. Kripto para alanında da bilgim yok desem yalan olur. Keyifli okumalar. 2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..