En Az Komisyon Oranına Sahip Binance’de Nasıl Daha Az Komisyon Ödenir?


Kripto para yatırmcılarının ve kripto paraları alıp satarak gelir elde etmeye çalışan trader’ların en çok dikkat ettiği noktalardan birisi de işlemleri için ödediği ücretler diyebiliriz. İşlem hacminiz arttıkça ödediğiniz komisyon miktarı da bir hayli artıyor. Elbette çok düşük komisyon oranına sahip borsalar var ancak bu borsaların güvenilir olduğuna dair endişeler de oldukça fazla. Hem güvenilir hem de en az komisyon oranına sahip borsalardan birisi olan Binance’de komisyon oranlarını daha fazla nasıl düşürebileceğinize bir bakalım!

Binance’de Yüzde 20 Komisyon İndirimi

Binance’den komisyon indirimi kazanmak için tamamlamanız gereken ilk adım Binance hesabınızı açarken kullanabileceğiniz bir komisyin indirim linki olacaktır. 15sey.com okurlarına özel Binance’den yüzde 20 komisyon indirimi kazanmak için tıklayın!

BNB Kullanmanın Avantajları

BNB kullanmak da daha az komisyon ödemek için bir başka seçenek diyebiliriz. Binance Smart Chain projesinin kripto para birimi olan BNB’yi spot alım satımlarda ve vadeli işlemlerde komisyon ödemelerinde kullanırsan komisyon oranlarınızda indirim sağlanıyor.

BUSD Kullanmanın Avantajları

Bildiğiniz gibi kripto para piyasasının temel taşlarından birisi de stabil kripto para birimleri. BUSD’de Binance’in desteklediği bir stabil kripto para birimi projesi. Eğer spot alım satım işlemlerinde piyasa yapıcı olarak BUSD kullanırsanız komisyon ödemiyorsunuz!


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.