En İyi Baskül Hangisi? 2023 Tartı Önerileri Markaları ve Yorumlar


en iyi baskul ve en iyi tarti

En İyi Baskül

Zayıflamak isteyenler veya fit kalmak isteyen kimseler için en iyi baskül ile kiloları kontrol altına almak oldukça önemli. Siz de kilolarınızı kontrol altına alarak en başarılı diyet programlarını desteklemek istiyorsanız sizler için en iyi tartı modellerini listelediğimiz bir yazı hazırladık. Birbirinden değerli baskül tavsiyelerini sizler için derledik! Baskül ve tartıları teknik detayları ile sizler için ele aldık.

En İyi Tartı Hangisi

Listemizde 7 tane tartı modeli bulunuyor. Bu tartıların en iyi ve en çok tavsiye edilen modellerden olduğunu söyleyebiliriz. Diğer yandan dijital tartı ve akıllı tartılara da listemizde yer verdik. Keyifli okumalar.

 • En İyi Dijital ve Akıllı Tartılar
  • Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı
  • Xiaomi Mi Akıllı Bluetooth Tartı
  • Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü
  • Medisana 48435 Vücut Analizli Cam Baskül
  • Fakir Massfit Cam Vücut Analiz Baskülü
  • VESTEL V-Fit Akıllı Tartı
  • Arzum AR553 Fitsense Vücut Analiz Baskülü

Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı

Çinli teknoloji devi Xiaomi tarafından üretilen ve tasarımı ile dahi kullanıcıların gözlerini kamaştırmayı başaran seçenekler arasında olan Xiaomi Mi 2 tartının teknik detayları da en az görselliği kadar etkileyici! Kg ve Poun değerlerinde ölçüm yapmaya ayarlı olan bu harika cihaz 100 ila 150 kg arasında kusursuz ölçümler yapar.

Kendi ağırlığının neredeyse 10 katını taşıyabilecek kalitede olan bu ürünün en iyi baskül tavsiye listesine girmesinin nedeni yağ ölçer özelliğidir.

Vücudunuzdaki yağı ölçerek sizlere detaylı analizler sunan cihaz aynı zamanda Bluetooth 5.0 bağlantısı ile uzaktan kontrol edilebilir. Tasarımında temperli cam kullanılması nedeni le oldukça güçlü olan bu cihazı siz de gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Üstelik ürünün 200 TL ila 250 TL arasında olması değerli bir tercih olmasını sağlıyor.

Xiaomi Mi Akıllı Bluetooth Tartı

en iyi tarti

Xiaomi’nin tartı konusunda en iyiler arasına girmeyi başaran bir diğer seçeneği de Xiaomi Mi Akıllı Bluetooth tartı olur. Tasarım noktasında sadeliği ön plana çıkarması sayesinde hemen her alanda kullanılabilen bu ürünün tartı önerileri listemizde yer almasının asıl nedeni ise Bluetooth özelliğine sahip olmasıdır.

Kendi ağırlığı yaklaşık 1,9 kg olan cihazın 100-150 kg bandına kadar ağırlığı taşıdığı biliniyor. Bu ürünü 130 TL ila 175 TL arasında değişen fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü

baskul tavsiyesi

Baskül tavsiyesi istiyorsanız sizin için en değerli seçeneklerden bir tanesi hiç şüphesiz Fakir’in Hercules Vücut Anali Baskülü olacaktır. Cihazın en önemli özellikleri vücudun yağ, kas ve kemik oranlarını detayları ile birlikte ölçebilirsiniz.

Tasarım konusunda oldukça doğru bir seçenek olan Fakir Hercules, 12 kişinin değerlerini hafızada tutabilecek kadar güçlü olmasının yanı sıra 150 kg kadar ölçüm yapabilmesi ile de dikkat çeker. LCD ekranı ile sonuçları oldukça kaliteli bir şekilde yansıtan bu cihaza sahip olabilmek adına 135 TL ila 165 TL arasında bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır.

Medisana 48435 Vücut Analizli Cam Baskül

en iyi baskul

En iyi basküller arasından bir tanesini tercih etmek istiyorsanız size Medisana kalitesi ile piyasaya sürülen 48435 model numaralı vücut analizli cam baskülü sunuyoruz! Kalitesi ile göz kamaştıran ve baskül dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesi olan Medisana 48435’in özelliklerine daha yakından bir bakalım!

150 kg kapasiteye sahip olan bu baskül muadillerinden farklı olarak vücudunuzu yağ, kas, kemik bakımından değerlendirerek size harika bir kullanım sunar.

Üstelik üst kısmında temperli cam kullanılmış olması ile bu cihaz oldukça değerli bir seçenek olduğunu kanıtlar. Siz de Medisana’nın bu harika cihazına sahip olmak istiyorsanız 100 TL ila 135 TL arasında değişen bir ücret ödemelisiniz.

Fakir Massfit Cam Vücut Analiz Baskülü

en iyi baskul tarti hangisi

Baskül tavsiyesi almak istediğinizde Fakir’in ürettiği Massfit modeli oldukça başarılı bir tercih olarak dikkatleri çekmeyi başarır. Tasarımı ile başarısını kanıtlayan bu cihaz bu özelliğinin yanında teknik açıdan da oldukça başarılıdır.

Vücudunuzdaki bütün değerlerin etkili bir şekilde ölçülmesini sağlayan bu baskül, 180 kg kapasiteye kadar oldukça doğru ölçümler yapar. LCD ekranı ile sonuçları etkili bir şekilde yansıtan baskülün en iyi basküller arasında yer almasının bir nedeni de aşırı yükleme durumunda uyarı vermesidir.

Bu sayede hasarı engelleyen Fakir Massfit’e sahip olabilmek için 140 TL ila 170 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekecektir.

VESTEL V-Fit Akıllı Tartı

en iyi baskul modelleri

Vestel tarafından üretilen ve baskül tavsiyeleri arasında oldukça değerli bir seçenek olan Vestel V-Fit size de en doğru sonuçları ulaştıracak! Bu anlamda yapılması gereken tek şey bu harika cihazı satın alıp birbirinden değerli özelliklerinden yararlanmak olur!

10 kişinin verilerini doğru bir şekilde kayıt altına alan Vestel’in bu performans harikası cihazı, 100 gram hassasiyet ile ölçümler yaparak sizler için kusursuz seçenekler sunar. Bu anlamda kendi piyasasının en iyilerinden olan Vestel V-Fit sayesinde siz de kaliteyi hissedebileceksiniz. 180 kg ağırlığındaki bir insanın rahatlıkla kullanabileceği bu ürünü bluetooth desteği ile tercih edebilirsiniz.

Baskül tavsiyeleri dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden olan Vest V-fit için ödemeniz gereken ücret 200TL ila 250 TL arasında değişkenlik gösterir.

Arzum AR553 Fitsense Vücut Analiz Baskülü

en iyi tarti modelleri

En iti tartı tavsiyeleri seçeneği dendiğinde akla gelen başarılı seçenekler arasında yer alan Arzum AR553 ile siz de harikalar yaratmak ister misiniz? 150 kg ağırlık limiti ile çok geniş çaplı kullanıcı kategorisine sahip olan ürünün 8 kişiye kadar bilgileri hafızada tutabilmesi ise oldukça önemlidir. Cihazın en değerli yanı ise oldukça büyük bir ekrana sahip olmasıdır. Bu sayede bilgiler daha detaylı bir şekilde görülebilir. Bu harika cihaz için ödemeniz gereken ücret 225 TL ile 250 TL arasında değişkenlik gösterebilir.

Evet sevgili okurlarımız sizler için en iyi tartı hangisi, en iyi akıllı ve dijital tartı hangisi konulu bir yazı derledik. Umarız yardımcı olabilmişizdir. Daha fazla içerik için 15sey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.