En İyi Mikrodalga Fırın Hangisi? 2023 Tavsiye Marka ve Yorumlar


en iyi mikrodalga fırın tavsiye

En İyi Mikrodalga Fırın 2023

Mutfağınız için en iyi mikrodalga fırın hangisi? Bir mikrodalga fırınınız olmadan mutfağınız asla tamamlanmış sayılmaz. Bu fırınlar, hafta ortasında kalan yemediğiniz yiyecekler için veyahut son dakika yemekleri için yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi birkaç dakika içinde yeniden ısıtmanıza olanak sağlamaktadır. 

Mikrodalga fırınlar, zaman zaman yoğun bir mutfakta ek işlevler için ızgara ve fırın kombi olarak da kullanılabilir. Özellikle gece yarıları acıktığımızda mutfağımızdaki en büyük dostumuz olan mikrodalga fırınlar, son dönemde giderek gelişti ve tamamen teknolojik bir hale geldiler.

Elbette sizin için doğru mikrodalga fırını seçmek, bütçenize ve mutfağınıza uygun bir pakette ihtiyacınız olanı sunan ürünü seçmek anlamına gelir. Sizler için en mükemmel cihazı bulabilmenize yardımcı olmak için, siz değerli okurlarımız ve mutfaklarınz için en iyi dokuz adet mikrodalga fırını aşağıda sizin için sıraladık.. Bakalım 2023’de mutfağınız için en iyi mikrodalga fırın hangisiymiş?

Mikrodalga Fırın Tavsiyesi

İncelemelere başlamadan önce, hangi modelleri ve markaları göreceğiz bir önizleme yapalım!

Mikrodalga fırın tavsiyesi listemizi hazırlarken en çok satılanları, kullanıcıların isteklerine en iyi cevap veren modelleri seçmeye özen gösterdik.

 • En İyi Mikrodalga Fırın Tavsiyesi
  • Samsung FW87SUST Mikrodalga Fırın
  • VESTEL MD 20 MG
  • Samsung ME88SUB Mikrodalga Fırın
  • Beko Md 2610 Mikrodalga Fırın
  • Samsung GE83X
  • Siemens Be555lms0 Mikrodalga Fırın
  • Hotpoint Ariston MWHA 203
  • AWOX 
  • Samsung MS23F300EEK

Samsung FW87SUST Mikrodalga Fırın

en iyi mikrodalga fırın

Ünlü teknoloji devi Samsung, ürettiği diğer tüm teknolojik ürünlerin yanı sıra karşımıza mikrodalga fırınları ile de çıkıyor. FW87SUST modeli ile gümüş gri bir renk ile karşımıza çıkan Samsung, ön paneldeki siyah detaylarıyla da estetik açıdan oldukça başarılı bir görünüme sahip.

Sahip olduğu 23 litre iç hacim ile oldukça yeterli bir kapasiteye sahip olan bu mikrodalga fırın, 1000 W gücü ile de yiyecek ve içeceklerinizi güçlü bir şekilde ısıtabilecek.

Ürünün özelliklerine bakacak olursak 6 farklı güç seviyesi karşımıza çıkıyor. Fırının ekranı tipi LED aydınlatma olursak, kontrol etmek için herhangi bir düğmeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Yani dokunmaktaik bir ekranı bulunuyor.

Sesli sinyal özelliğinin bulunması da gayet iyi. Diğer yandan 4 farklı ısıtma programı bulunuyor.

VESTEL MD 20 MG

mikrodalga fırın tavsiyesi

Yerli teknoloji firmamız Vestel, ürettiği MD 20 MG modeli ile mikrodalga kategorilerinde en beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Gümüş gri gövde rengi ve siyah detaylarıyla oldukça şık bir görünüme sahip olan bu ürün, donanımsal olarak da beklentileri tamamıyla karşılamakta. 2

0 litre iç hacmi ve 1000 W gücü ile besinlerinizi kısa sürede sağlıklı bir şekilde ısıtacak bu ürün, çok çok uygun fiyatıyla da potansiyel alıcılarını bir hayli cezbetmekte.

Samsung ME88SUB Mikrodalga Fırın

mikrodalga fırın en iyisi

Samsung, bir diğer mikrodalga fırın modeli olan ME88SUB ile bizleri karşılamakta. Bir üst modeline göre oldukça uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün, görünüm olarak oldukça şık ve zarif görünüyor. Siyah rengi ve dokunmatik düğmeleriyle görünüm olarak oldukça şık gözüken Samsung, 23 litre iç hacmiyle de beklentileri karşılamakta.

Ek olarak 1000 W gücü ile de besinlerinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde ısıtabileceğiniz bu ürün, fiyat olarak ise Samsung markasına oranla oldukça uyguna satılmakta.

Beko Md 2610 Mikrodalga Fırın

mikrodalga fırın önerisi

Beko, ürettiği Md 2610 modeli ile yerli üretim mikrodalga fırınlar arasında liderliğe oynayan bir ürün konumunda. Beyaz gövde rengi ve siyah ön cam paneliyle estetik açıdan beklentileri karşılayan Beko, donanımsal olarak da tatmin edici özelliklere sahip.

Maksimum 20 litreye kadar iç hacme sahip olabilen bu ürün, ortalama 1000 W gücü ile de besinlerinizi hızlı ve tasarruflu bir şekilde ısıtmayı hedef edinmiş.

Samsung GE83X

mikrodalga fırın önerisi

Samsung, GE83X modeli ile orta sınıf mikrodalga fırın kategorisinin lideri konumunda. Gümüş gri rengi ve siyah buton paneliyle estetik açıdan son teknoloji bir görünüme sahip olan bu ürün, ön panelinde cam olmaması sebebiyle diğer mikrodalga fırınlara oranla ilginç ve gizemli görünmekte.

23 Litreden 30 Litreye kadar sahip olduğu iç hacmi ve 1000 W motor gücü ile besinlerinizi kolaylıkla ısıtabilecek Samsung, bu konuda uzun yıllar kullanılabilecek bir mikrodalga fırın olarak karşımıza çıkmakta.

Siemens Be555lms0 Mikrodalga Fırın

mikrodalga fırın tavsiye

Siemens, muhteşem görünümü ve son teknolojik özellikleriyle mikrodalga piysasının en muhteşem işlerinden birisine imza atmış. Siyah rengi ve gri detaylarıyla muhteşem bir görünüme sahip olan bu ürün, dijital ekranı ve butonlarıyla da estetik açıdan oldukça güzel görünmekte.

25 Litre iç hacmi ve 1000 W ısıtma gücü ile donanımsal açıdan da beklentileri sonuna kadar karşılayan Siemens, uzun yıllar sorunsuz ve sıkıntısız kullanabileceğiniz ender mikrodalga fırınlardan.

Hotpoint Ariston MWHA 203

en iyi mikrodalga fırın markası

Hotpoint, ürettiği bu modeli ile küçük sınıf mikrodalga fırın kategorisinin en beğenilen ürünlerinden birisiyle karşımıza çıkıyor. Beyaz gövde rengi ve siyah ön paneli ile oldukça şık görünen Hotpoint, dijital ekranı ve yarı-dokunmatik butonları ile de kullanışlılığını ispat etmekte.

Bir çok pişirme modu bulunan bu mikrodalga fırın, fiyat olarak da piyasa değerlerine göre oldukça uygun bir fiyata satılmakta.

AWOX 

hangi mikrodalga fırın en iyi

Awox, ismi pek bilinmese dahi piyasada bir çok ev teknolojileri ürünleriyle karşımıza çıkabilen bir marka aslında. Ürettiği Awxp-20 modeli ile de mikrodalga fırınlar arasında özellikle uygun fiyatıyla öne çıkan Awox, beyaz rengi ile çok şık durmakta. Siyah ön paneli ile de oldukça estetik duran bu mikrodalga fırın, donanımsal olarak da beklentileri sonuna kadar karşılamakta.

20 litre iç hacmi ve 1000 W ısıtma gücü ile donanımsal olarak sizleri tatmin edecek bu ürün, fiyatı ile göz kamaştırmakta.

Okuma Önerisi | En İyi Tost Makinesi

Samsung MS23F300EEK

mikrodalga fırın tavsiyeleri

Samsung, kendi markasına ait en uygun fiyatlı mikrodalga fırını ile karşımıza çıkmakta. Siyah gövde ve panel renkleriyle görünüş olarak oldukça şık görünen bu ürün, dijital ekranı ve gri butonlarıyla da işlevsellik açısından bizleri etkilemekte. 23 Litre iç hacmi ve 1000 W ortalama ısıtma gücü ile de besinlerinizi çok rahatlıkla kısa sürede ısıtacak bu ürün, uygun fiyatı ile de potansiyel alıcılarına göz kırpmakta.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.