Binance Referans Kodu Yüzde 20 Komisyon İndirimi


Binance Referans Kodu Ne İşe Yarar?

binance yüzde 20 referans kodu

En güvenilir bitcoin sitesi olarak tanımlayabileceğimiz Binance, en az komisyon oranına sahip borsalardan birisi. Diğer kripto para borsalarıyla Binance’i kıyasladığımız zaman böyle bir gerçek ortaya çıkıyor. Diğer yandan Binance indirim kodu da ödediğiniz komisyonlarda belirli bir oranda indirim sağlıyor. Okurlarımıza özel yüzde 20 komisyon indirimli Binance referans kodunu aşağıda bulabilirsiniz!

Diğer yandan sizlere Binance’de komisyon indiriminizi nasıl yüzde 40’a yükseltebilirsiniz konusunu da anlatacağız.

Yani sadece ilk kayıt aşamasında Binance hesabı açarken kullandığınız, Binance referans kodu Binance’e ödeyeceğiniz komisyonlarda ciddi anlamda tasaruuf etmenizi sağlıyor. 15sey.com okurlarına özel olarak Binance yüzde 20 indirim kodu ile Binance’e kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayın!

Peki Binance komisyon indirim kodu ne işe yarıyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Binance en az komisyon oranı ödeyebildiğiniz kripto para borsalarından birisi. Aşağıdaki tabloda da gördüğünüz üzere aylık alım satım işlemleriniz toplamında oluşturduğunuz hacim 1 milyon dolardan daha düşükse 10.000 TL değerinde kripto para aldığınızda 10 TL komisyon ödüyorsunuz. Aynı şekilde 10.000 TL değerinde kripto para sattığınızda 10 TL daha ödüyorsunuz.

Ancak bizim size yukarıda vermiş olduğumuz Binance indirim kodunu kullandığınızda 8 TL komisyon ödüyorsunuz. Yani uzun süreli bir kripto para yolculuğunda ömür boyu kullanabileceğiniz referans kodu binlerce, hatta on binlerce TL tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

binance referans kodu

Aşağıda görmüş olduğunuz Binance komisyon oranları tablosu ise Binance kaldıraçlı işlemler için ödeyeceğiniz komisyonları gösteriyor. Mesela 1000 dolar kullanarak, 10x kaldıraçlı bir işlem açtınız. Yani işlem büyüklüğünüz 10.000 dolar. Eğer vereceğimiz linki kullanırsanız ödeyeceğiniz komisyonlarda yine indirim sağlayacaksınız.

Binance Referans Kodu Nasıl Eklenir?

binance yüzde 20 indirim kodu

Okurlarımız tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de Binance indirim kodu nasıl eklenir oluyor. Binance hesabı açarken “Referans Kimliği” alanına LHM5DODS kodunu eklerseniz alım ve satım işlemlerinizde yüzde 20 komisyon indirimi kazanıyorsunuz.

Binance’de Yüzde 40 Komisyon İndirimi Nasıl Yapılır?

Binance’de komisyon ödemelerimizde yapacağımız ödemelerde indirim oranımızı yüzde 40’a kadar yükseltebiliyoruz. Peki bu nasıl oluyor?

Binance’in yönettiği Binance Smart Chain ağının kripto para birimi olan BNB’yi satın alıp, komisynlarda BNB ödemesi işlemini aktif ederseniz, komisyon ödemesi yaparken BNB’yi kullanıyorsunuz. Bu durum da sizlere yüzde 25 komisyon ödemesi daha kazandırıyor.

Bizim size verdiğimiz kodu kullandığınızda zaten yüzde 20 komis indirimi kazanmıştınız. Yani 100 TL’lik komisyon ödemesinde, 100 TL değil de 80 TL ödeyeceksiniz. Komisyon ödemesinde BNB kullanırsanız ekstra olarak yüzde 25 komisyon indirimi daha kazanıyorsunuz. Yani 80’in yüzde 25’i de 60 yapıyor. 100 TL komisyon ödemeniz gerekirken 60 TL ödüyorsunuz ve Binance’de komisyon indiriminizi yüzde 40’a yükseltiyorsunuz.

Binance’den Referans Kodu Nasıl Alınır?

Binance referans kodunu almak için bizim size vereceğimiz komisyon indirim linkini bağlantıdan alabilirsiniz.

Binance’e İndirim Kodu Sonradan Eklenir mi?

Maalesef Binance indirim kodu sonradan eklenmiyor. Yani Binance’de Bitcoin hesabı açarken, kayıt anında Binance yüzde 20 referans kodunu kullanabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra indirim kodu eklenemiyor.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.