En İyi Kettle 2021 Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Su Isıtıcı Tavsiyesi


en iyi kettle

En İyi Kettle

En iyi kettle hangisi? Elektrikli ısıtıcılar, aslında çok hafife aldığımız mutfak aletlerindendir. Kahve içen veya çay birisi olmasanız bile, suyu çok hızlı bir şekilde kaynatabilen bir cihazlara mutlaka ihtiyaç duyarsınız. Gerektiğinde makarna veyahut haşlama yemekleriniz için bile ihtiyaç duyduğumuz bu ısıtıcılar, mutfaklarımızda olması gereken en kullanışlı ve pratik aletler arasında yer alıyor.

Satın almadan önce suyu ısıtma gücüne, içerisine alabileceği su miktarına, uzun ömürlülüğü açısından kalitesine dikkat etmemiz gereken su ısıtıcılar; ortalama 2 dakikada 1.5-2 litre arası su ısıtabilme marifetleriyle işlerimizi çok fazla kolaylaştırmaktadırlar. Biz de bu sebepten dolayı, su ısıtıcı satın almak isteyen herkes için ufak bir ön araştırma yaparak; beğenilerinize sunduk.

Bakalım mutfağınız için en iyi ve en kaliteli kettle’ı bulabilecek misiniz? En iyi kettle listemizde her fiyat aralığı için birçok model bulunuyor. Ancak donanım konusunu önemsiyorsanız, Xioami marka kettle modelleri belki de en iyi kettle hangisi sorusuna verilebilecek en iyi yanıt.

 • En İyi Kettle ve Kettle Tavsiyesi
  • Xiaomi Mi Kettle
  • Philips Daily Collection
  • Xiaomi Mijia Kettle
  • TEFAL Kı730d30
  • Bosch Twk8613p
  • VESTEL Şölen S3000
  • Karaca İnox Su Isıtıcı
  • KORKMAZ A473 Tria

Xiaomi Mi Kettle

en iyi kettle hangisi

En iyi kettle listemizin ilk sırasında yukarıda da bahsettiğimiz Xiaomi bulunuyor. Xiaomi, adını genelde cep telefonu modelleriyle tanıdığımız fakat aslında mutfak aletleri konusunda da öncü durumda olan bir Çin teknoloji şirketi. Ürettiği Mi Kettle modeli ile akıllı bir su ısıtıcısı üretebilen Xiaomi, özellikle görünüm anlamında şık bir tasarıma imza atmış.

Beyaz gövde rengi ve krom detaylarıyla mutfağınıza çok yakışacak bu kettle, donanımlarıyla da çok sevilmekte. 1.5 litreye kadar su ısıtabilecek hacme sahip olan bu ürün, bünyesindeki rezistans ve otomatik kapanma özellikleriyle de tüm beklentilerinizi sonuna kadar karşılayabiliyor.

Mobil uygulaması üzerinden dahi sıcaklığını ayarlayabileceğiniz bu ürün, sadece su kaynatmak dışında; belirlenen derecelere karşı ısıtma ve termostat özelliği ile sularınızın 12 saate kadar sıcak kalmasını da sağlamakta. Gerçek bir akıllı kettle olan bu ürün, sorunsuzluğu sebebiyle de bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte.

İlginizi Çekebilir | En İyi Çay Makinesi

Philips Daily Collection

hangi kettle en iyi

Philips, adına Daily Collection ismini verdiği bu modeli ile karşımızda. Görünüm olarak metal gövde ve siyah renk detaylarıyla oldukça şık bir görünüme sahip bu ürün, metal gövdesi sebebiyle de uzun ömürlü bir yapıya sahip. Yaylı kapak, ışıklı gösterge gibi yan detayları bünyesinde bulunduran Philips, 1.7 litreye kadar su ısıtabilme kapasitesine sahip.

Mikro gözenekli filtre, çoklu güvenlik sistemi, su seviyesi göstergesi, gizli kablo sarıcı gibi ekstra donanımlarıyla gerçekten çok tercih edilen bu ürün, kullanıcıları tarafından çok iyi eleştiriler almakta. Satın aldığınız takdirde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kettle ile artık su ısıtma probleminiz kalmayacak.

Xiaomi Mijia Kettle

en kaliteli kettle

Xiaomi, Mijia modeli ile karşımızda. Görünüm olarak beyaz sade rengi ile oldukça şık duran bu kettle, özellikle koyu renk mutfaklarınıza çok yakışacak. Paslanmaz çelik iç katmanı sebebiyle uzun ömürlü bir ürün olarak bu kettle, 1.5 litreye kadar su ısıtabilme kapasitesine sahip.

Üstün sıcaklık kontrolü, 220V gerilim, 1800 W güç, gibi yan donanımlarıyla da beğeni toplayan Xiaomi, performans açısından oldukça tercih edilebilir bir ürün konumunda.

Çalışma ve kaynatma sırasında elektrik çarpmasını, elektrik sızıntısını ve otomatik kapanmayı engelleyen güvenlik mekanizması sayesinde gerçekten gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu model, kolay temizlenebilir yapısıyla da çok fazla tercih edilmekte.

Okuma Önerisi | En İyi Filtre Kahve Makinesi

TEFAL Kı730d30

kettle tavsiyesi

Yerli teknoloji firmamız Tefal, ürettiği Kı730d30 modeli ile bizleri selamlıyor. Görünüm olarak diğer tüm kettle’lara göre farklı bir görünüşe sahip bu ısıtıcı, cam olması sebebiyle şeffaf yapısı sayesinde ilginç bir estetiğe sahip.

1.7 litreye kadar sularınızı kaynatabilen Tefal, termal şoklara karşı yüksek dayanıklılığa sahip cam gövdeye sahip. 2200 W gücü ile yüksek bir performans sunabilen bu ürün, gizli rezistans; hızlı kaynama, kirece karşı dayanıklılık, 360 derece dönebilen taban gibi ekstra yan donanımları da bünyesinde bulunduruyor.

Satın aldığınız takdirde sorunsuz yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz Tefal, aynı zamanda geniş servis ağı sayesinde de korkmadan sahip olabileceğiniz bir ürün konumunda.

Bosch Twk8613p

en iyi kettle markası

Bosch, ürettiği Twk8613p modeli ile özellikle Alman mühendisliğinin su ısıtıcıları konusundaki kalitesini gözler önüne sermekte. Siyah rengi ve paslanmaz çelik gövdesiyle oldukça yakışıklı bir görünüme sahip Bosch, estetik olarak mutfağınıza çok yakışacak.

2400 W gücü ile hızlı bir şekilde tüm sularınızı ısıtabilecek bu ürün, 70 dereceden 100 dereceye kadar ısı kontrol ayarına da sahip durumda. 1.7 litre hacmiyle de beğeni toplayan bu ürün, çok kısa bir sürede en yüksek sıcaklığa ulaşıyor.

360 derece dönebilen alt tabanı sayesinde pratiklik fonksiyonunu da bünyesinde bulunduran Bosch, paslanmaz çelik rezistansı sayesinde de uzun kullanım ömrü sağlamakta.

Alman mühendisliğinin en kaliteli ürünlerinden birisi olan bu kettle, uzun yıllar mutfağınızda en çok kullanıp da memnun kalabileceğiniz ürünlerin başında gelmekte.

VESTEL Şölen S3000

en iyi su ısıtıcı

Vestel, adına Şölen S3000 ismini verdiği yerli üretim modeli ile karşımızda. Paslanmaz çelik gövdeye ve siyah bir tutacağa sahip bu kettle, mutfaklarınıza çok yakışabilecek bir görünüme sahip. 1.7 litreye kadar su ısıtabilme kapasitesine sahip bu ürün, 2200 W su ısıtabilme gücünü de bünyesinde bulunduruyor.

Gizli paslanmaz çelik rezistansı sayesinde uzun ömürlü bir ürün olan bu kettle, tok dokunuşla açılabilen kapağa sahip. Kireç filtresi sayesinde çok kaliteli bir şekilde sularınızı koruyabilen Vestel, gerektiğinde otomatik güç kesme gibi güvenlik mekanizmasıyla da sizleri ve kendini koruyabilmekte.

Yerli üretim olması sebebiyle geniş servis ağına sahip bu kettle, kullanıcıları tarafından çok beğenilmekte ve tercih edilmekte.

Karaca İnox Su Isıtıcı

su ısıtıcı tavsiye

Karaca, İnox modeli ile özellikle yerli üretim su ısıtıcıları modelleri arasında en çok tercih edilen kettle’lardan birisiyle karşımızda. Paslanmaz çelik gövdeye ve siyah detaylara sahip Karaca, oldukça şık bir görünüme sahip.

Sahip olduğu 1.7 litreye kadar su ısıtabilme kapasitesi ve  2200 W gücü ile Karaca, sizleri performansıyla çok şaşırtacak. Otomatik kapanma, aşırı ısı koruma gibi güvenlik donanımlarını da bünyesinde bulunduran bu ürün; 360 derece dönebilen taban ve paslanmaz çelik rezistans gibi yan özellikleriyle de beğeni toplamakta.

Sorunsuz yapısı sayesinde uzun yıllar güvenli ve kaliteli bir şekilde kullanabileceğiniz Karaca ile artık en kolay ve kaliteli su ısıtma keyfini yaşayabileceksiniz.

KORKMAZ A473 Tria

su ısıtıcı önerileri

Korkmaz, A473 Tria modeli ile karşımızda. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde oldukça estetik bir görünüme sahip olan bu model, paslanmaması sebebiyle de uzun kullanım ömrü sağlamakta.

1.6 litre su ısıtma kapasitesi ve 1960 W ısıtma gücüyle oldukça performanslı bir yapıya sahip Korkmaz, güvenlik donanımlarını da bünyesinde bulundurmakta. Otomatik kapanma, tehlike algılama gibi özellikler; Korkmaz’ın güvenlik kalitesini gözler önüne sermekte.

Bunların dışında, enerji tasarruf moduyla da elektrik kullanımınızı düşürebilen bu kettle; sorunsuz yapısı sayesinde çok fazla tercih edilmekte. Siz de sahip olabileceğiniz Korkmaz ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kaliteyi ve güveni tadabileceksiniz.

Evet sevgili okurlarımız en iyi kettle hangisi, en kaliteli kettle modelleri neler, kettle alırken nelere dikkat edilmeli ve kettle önerileri, tavsiyeleri neler gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Umarız siz de kendiniz için en iyi modeli seçebilmişsinizdir.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, aslında ilgil alanımın tek bir şey olduğunu söylemek çok yanlış olur. Elektronik eşyaları incelemeyi, araştırmayı ve nasıl çalıştıklarını merak ediyorum. Diğer yandan internet teknolojileri ve yazılım konusunda da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Kripto para alanında da bilgim yok desem yalan olur. Keyifli okumalar. 2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..