En İyi Bebek Bakım Çantası Hangisi? 2023 Tavsiye ve Markalar


en iyi bebek bakım çantası

En İyi Bebek Bakım Çantası

Bebeğiniz ve sizin için en iyi bebek bakım çantası hangisi? Anne ve anne adayları için büyük önem taşıyan konulardan biri bebek bakım çantalarıdır. Bebeğinizin doğumundan belirli bir yaşına kadar pek çok malzemeyi yanınızda taşımanız gerekmektedir. Bu noktada da bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını rahatça taşımanıza olanak sunan bebek bakım çantaları kurtarıcı bir parça olarak karşımıza çıkıyor. 

Farklı boyut ve özellikteki bebek bakım çantaları arasından bebeğiniz ve sizin için en uygununu seçmeniz gerekiyor. Bebeğinizin her an ihtiyacı olan bez, mama ve biberon gibi ihtiyaçlarını taşımanız ve güvenle saklamanız için uygun boyutta bir bakım çantası işinizi kolaylaştıracaktır.

Sizlerden gelen ‘‘en iyi bebek bakım çantası hangisi?’’, ‘‘bebek bakım çantası önerileri’’ gibi soru ve taleplere istinaden ebeveynler tarafından sevilerek kullanılan ve tercih edilen bebek bakım çantalarını derledik. Keyifli okumalar!

Bebek Bakım Çantası Tavsiye

İncelediğimiz çantalara geçmeden önce, hangilerini inceleyeceğiz, sizler için bir önizleme yapalım.

 • En İyi Bebek Bakım Çantası ve Tavsiye
  • Mustela Merhaba Bebek Çantası
  • Sunshine Anne Bebek Bakım Sırt Çantası
  • Bagmori Bebek Bakım Çantası 
  • Bye Bye Paris Anne Bebek Bakım Sırt Çantası
  • Papyon Baby Kids Anne Bebek Bakım Çantası
  • Skip Hop Unisex Bebek Bakım Çantası
  • Chicco Bebeğimin Bakım Seti

Mustela Merhaba Bebek Çantası

en iyi bebek bakım çantası hangisi

Portatif boyutu ve şık tasarımı ile öne çıkan Mustela Merhaba Bebek Çantası yeni doğan bebekler için tasarlanmıştır. İçerisinde bulunan set ile bebeğinizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya olanak sağlar. Saç ve vücut şampuanı, vücut losyonu, krem, bebek masaj yağı bulunan bebek bakım çantası sizin bu dönemdeki en büyük yardımcınız olacak gibi duruyor. 

Küçük boyutu sayesinde günlük hayatınızda size daha kolay ve rahat bir taşıma imkanı sunması da çantanın artı özelliklerindendir. İçerisindeki eti sayesinde bebeğiniz için ihtiyacınız olan ürünleri de ekstradan almanıza gerek kalmaz.

Bu yüzden pek çok anne ve anne adayı tarafından tercih edilen Mustela Merhaba Bebek Çantasının fiyatı ortalamaya göre uygundur. 

Sunshine Anne Bebek Bakım Sırt Çantası

bebek bakım çantası tavsiye

Sunshine Anne Bebek Bakım Sırt Çantası gündelik hayatında sırt çantası ile daha rahat edenler için tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri bulunan bebek bakım çantası şık tasarımı ile de oldukça güzel görünmektedir.

Kola asmalı bebek bakım çantaları yerine daha rahat olduğu için tercih edilen sırt çantasının tasarımı da oldukça fonksiyoneldir. Ön kısmında bulunan göze acil ihtiyaçlarınızı koyabilir ve onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Çantanın iç kısmında bulunan cep ve gözler sayesinde de pek çok eşyanızı birbirine karıştırmadan düzenli bir şekilde koyabilirsiniz. Çantanın yanında verilen termal biberonluk ile de bebeğinizin ihtiyacı olan sütü istediğiniz ısıda tutabilirsiniz.

Fermuarlı tasarımı sayesinde günlük koşuşturmacanız arasında bile size ekstra kullanım kolaylığı sunar. Üzerinde bulunan farklı desenler ile de şık ve kullanışlı bir bebek bakım çantası arayanlar için ideal bir tercihtir. Uygun fiyatı ile öne çıkan çanta pek çok kişi tarafından yüksek puan almıştır. 

Okuma Önerisi | En İyi Biberon

Bagmori Bebek Bakım Çantası 

en iyi bebek bakım çantası markası

Tarzından ödün vermeyen anneler için tasarlanan Bagmori Bebek Bakım Çantası işlevsellikten ziyade daha çok tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Klasik bebek bakım çantalarını kaba bulanlar için tasarlanan Bagmori bebek bakım çantası farklı renk seçenekleri ile herkesin tarzına uyabilir.

Tek gözü olan çantanın hacmi büyük olduğu için bebek bezinden şampuanına kadar pek çok ürünü taşımanıza olanak sağlar. İçinde bulunan ısı yalıtımlı biberon gözleri ile biberonları istediğiniz ısıda tutmanıza olanak sağlar. 

Askılı çanta ile rahat eden anneler için tasarlanan Bagmori Bebek Bakım Çantası uygun fiyatı ile de pek çok bebek bakım çantasından ayrılmaktadır.

Çok fazla şey taşıyan anneler için iyi bir tercih olabilecek şekilde tasarlanan çanta geniş hacmi ile oldukça rahattır. İçerisinde ekstra göz veya cep bulunmaması ile işinizi biraz zorlaştırabilir. Fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkan çanta pek çok kişi tarafından sevilerek tercih edilen bir modeldir. 

Bye Bye Paris Anne Bebek Bakım Sırt Çantası

bebek bakım çantası en iyisi

Bye Bye Paris Anne Bebek Bakım Çantası sırt çantası sevenler için oldukça ideal bir üründür. Ön, yan ve arka kısımlarında bulunan gözleri ile her eşyanızı farklı bir yere koymanıza ve kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.

Çantanın ön gözünde biberonlar için tasarlanan biberonluklar thermo özelliklidir. Bu sayede ön göze koyduğunuz biberonlar 2 ile 4 saate kadar ısısını korur. 

Çantanın arka kısmında bulunan fermuarlı gizli göze ise cüzdanınızı, telefonunuzu veya tabletinizi koyabilirsiniz. Tasarımı sayesinde sizi rahatsız etmez ve gün boyu rahatlıkla sırtınızda taşımanıza olanak sağlar.

Farklı renk seçenekleri ile her tarza uyabilen tasarıma sahip Bye Bye Paris Bebek Bakım Çantası şık bir tasarıma da sahiptir. Dışarıdan bakıldığında normal bir sırt çantası gibi görünen bebek bakım çantasının içerisinde de ayrı gözler bulunmaktadır.

Yanında verilen aksı aparatları ile daha rahta bir kullanım imkanı da sunar. Bebek bakım çantası tercihleri arasında en uygun fiyatlı ürünlerden biridir.

İlginizi Çekebilir | En İyi Süt Sağma Makinesi

Papyon Baby Kids Anne Bebek Bakım Çantası

bebek bakım çantası önerisi

10 farklı renk seçeneği bulunan Papyon Baby Kids Anne Bebek Bakım Çantası sıvı geçirmez kumaştan üretilmiştir. Sırt çantası olarak tasarlanan bebek bakım çantası elde ve sırtta taşıma uygundur.

Yağmurlu ve karlı günlerde bile kullanabileceğiniz çanta şık tasarımı ile de pek çok annenin severek tercih ettiği bir modeldir. Ön kısmında bulunan biberon gözleri sayesinde biberonu daha sağlam şekilde muhafaza etmenize de imkan tanır.

Tamamen yerli üretim olan Papyon Bebek Bakım Çantasının sırt kısmında cüzdan, telefon gibi değerli kişisel eşyaları koymak için gizli bir göz bulunmaktadır. 20 cm derinliğe sahip olan çantaya bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri koyabilirsiniz.

Çantanın yan tarafında bulunan gözleri de yine biberon, şampuan veya benzeri ürünler için tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile öne çıkan bebek bakım çantası pek çok annenin tercih ettiği ve tüm gün rahatlıkla kullandığı bir modeldir.

Skip Hop Unisex Bebek Bakım Çantası

bebek bakım çantası en iyi marka

Annelerin en çok ihtiyaç duyduğu şeyi sunan Skip Hop Bebek Bakım Sırt Çantası iyi bir organizatördür. Özel olarak geliştirilmiş tasarımı ile ebeveynler için daha kolay bir kullanım imkanı sunar.

Hafif kapitone kumaştan üretilen bebek bakım çantası şık tasarımı ve modeli ile günlük hayatta tarz olmak isteyen anneler için ideal bir tercihtir. Diğer bebek bakım çantalarına göre daha fazla göze sahip olan çantanın fermuarlı olması da büyük bir avantajdır. 

Çantadan bağımsız olarak yanında verilen su geçirmez termoslu çantayı da günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisine bebeğinizin kıyafetlerini veya mamasını da koyabileceğiniz bu çantayı sırt çantasının içine yerleştirebileceğiniz gibi ayrı da kullanabilirsiniz.

Sağlık açısından herhangi bir şekilde kimyasal madde içermeyen çanta bebeğiniz için de oldukça uygundur.

Biberonlara uygun yapısı ve file tasarımı ile gün içerisinde size ekstra rahatlık ve konfor sağlayan çantanın fiyatı diğer seçeneklere göre yüksek olsa da sunduklarına göre oldukça iyi bir tercih olabilir. Şık tasarımı, ekstra güvenlikli dizaynı ve iç bölmeleri ile birlikte yanında verilen çantaları sayesinde yıllar boyunca kullanmanıza da olanak sunar. 

Chicco Bebeğimin Bakım Seti

bebek bakım çantası tavsiyesi

Chicco Bebeğimin Bakım Seti hem bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ürünleri hem de sizin için önemli olan bebek bakım çantasını bir arada sunar. İçerisinde bulunan saç ve vücut şampuanı, vücut losyonu, sabun, pişik önleyici krem ve 16’lı tekli ıslak mendil ile gün içerisinde ihtiyacınız olan her şeyi karşılamanıza olanak sunar.

Şık çanta tasarımı ile de öne çıkan Chicco hem sırt hem de el çantası olarak kullanılabilmektedir. Yan ve ön kısmında bulunan gözleri sayesinde gün içerisinde rahat etmenizi sağlar. İçerisinde bulunan ürünler ile birlikte oldukça uygun fiyata gelen Chicco bebek bakım çantasını listenize ekleyebilirsiniz. 

Evet sevgili okurlarımız, sizin için ve bebeğiniz için en iyi ürünleri incelemeye devam ediyoruz. En iyi bebek bakım çantası hangisi, bebek bakım çantası önerileri neler gibi sorulara yanıt verdik. Keyifli alışverişler!


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.