En İyi Bebek Kanguru 2023 Öneriler Markalar ve Yorumlar


en iyi bebek kanguru

En İyi Bebek Kanguru

Bebeğinizi güvenle taşılayabilmek için en iyi bebek kanguru modeli hangisi? Bebeğinizle dışarıda vakit geçirmenize olanak sağlayan kangurular konforlu yapısı ile hem bebeğiniz hem de sizin için büyük rahatlık sunuyor.

Uzun yürüyüşler, market alışverişleri ya da günlük aktivitelerinizde bebeğiniz ile yan yana olmanıza olanak sağlamanın yanısıra birçok artısı da mevcut. Farklı boyut ve çeşitteki kangurular bebeğinizin rahatı kadar onu taşıyan siz için de oldukça önemlidir. 

Kangurular bebeğinizin dışarıdayken de daha huzurlu hissetmesine imkan tanırlar. Hem de her zaman onlar ile birlikte olmanızı ve onları daha kolay görmenizi sağlarlar. Öne ve arkaya takılacak şekilde farklı kanguru çeşitleri vardır.

Farklı kanguru çeşitleri arasında en iyi bebek kanguru hangisi, en iyi bebek kanguru önerileri gibi talep ve sorularınız için listemizi derledik! Anne tavsiyelerinden ve en çok tercih edilen bebek kangurularından yola çıkarak hazırladığımız bu listemizde umarım bebeğiniz ve kendiniz için en iyi bebek kanguru ürününü bulabilirsiniz. 

Baby Boroosh

en iyi bebek kanguru hangisi

Baby Boroosh New Age Stars Black yeni doğan bebekler için de uygun bir tasarıma sahiptir. Bebeğiniz ile birlikte büyüyen %100 pamuklu ve ergonomik bir tasarıma sahip olduğu için yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bebeğinizin doğal anatomik yapısını desteklerken gelişimine de destek olur ve omurgasını dik tutmasına yardımcı olur. 

Ayarlanabilir koltuğu ile bebeğiniz büyüdükçe rahatlıkla ayarlamanıza imkan sunar. Böylece bebeğiniz ne kadar büyürse büyüsün rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 110 cm’e kadar tüm bebekler için kullanmanıza imkan sunar. Yeni doğan bebeklerin omzuna baskıyı engellemek için alt omuz askı klipsleri bulunmaktadır. Bebeğinizin 6.ayına kadar bu klipsleri kullanarak bebeğinizin omurgasını korumanıza yardımcı olur. 

Yıldızlı tasarımı ve ergonomik boyutu ile kolay taşıma imkanı sunar. Bunun yanı sıra gizli bölmesi ile bebeğinizi emzirmenize de olanak sağlar. Bacak kenarlarında bulunan dolgu sayesinde bebeğiniz otururken bacaklarının yara olmasını ve sürtünmesini de engeller. Başlık kısmı ile bebeğinizi güneşten ve dış etkenlerden koruyabilir, daha rahat uyumasını da sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatı ile anneler tarafından en iyi bebek kanguru olarak görülen Baby Boroosh New Age Stars Black Bebek Kanguruyu listenize ekleyebilirsiniz.

Hanbebe Bebek Kanguru

bebek kanguru tavsiyesi

Hanbebe Bebek Kanguru Arı modelini 3.aydan itibaren bebeğiniz için kullanabilirsiniz. Maksimum 12 kg taşıma kapasitesine sahip olan bebek kanguru uygun fiyatı ve deseni ile ebeveynlerin en beğendiği ve en iyi bebek kanguru olarak gördüğü modeldir. Arı deseni ile şirin bir görüntü oluşmasına imkan tanır. 

İç yüzeyinde kullanılan kumaş sayesinde bebeğinizin terlemesini engeller. Geniş ve dolgulu omuz askıları ile bebeğinizi daha kolay ve rahat şekilde taşımanıza imkan tanır. Uygun fiyatı ile kısa dönemli kullanıma uygun olarak tasarlandığı için değerlendirebileceğiniz bir modeldir. 

MamadusBaby Her Yöne Ergonomik Kanguru

bebek kanguru onerileri

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz MamadusBaby Her Yöne Gezegenler Ergonomik Kanguru ile bebeğinizi anne karnındaki duruşu ile taşıyabilirsiniz. Önde, yanda ve sırtta taşıma imkanı sunduğu için diğer kanguru modellerinden ayrılır. Yenidoğan aparatı ile 20 kg’a kadar 0-4 yaş arasındaki tüm bebekleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Bebeğinizin M şeklinde kanguruda oturmasına imkan tanır. Böylece bebeğinizin kalça, pelvis ve omurga gelişimini desteklerken zarar vermez. Askıları sayesinde de bebeğinizin ağırlığını sırt ve bel arasında dengeli bir şekilde dağıtır, böylece daha kolay taşıyabilirsiniz ve beliniz ağrımaz. Omuz askıları kısmında bulunan destek süngerleri ile daha rahat bir taşıma sunar. 

%100 hava geçiren pamuktan üretilen iç astarı sayesinde bebeğiniz gün boyu rahat eder. Dikim yerlerinde kullanılan Coats iplikler sayesinde daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanımlar için uygundur. Makinede 30 derece ile yıkayabileceğiniz MamadusBaby Her Yöne Gezegenler Ergonomik Kanguru şık ve eğlenceli deseni ile bebeğinizin de ilgisini çekecektir. 

Kullanım kolaylığı ve gezegen desenleri ile anneler için en iyi bebek kanguru olarak gösterilen MamadusBaby Ergonomik Kanguruyu bebeğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Elele Motto Air Ergonomik Kanguru

hangi bebek kanguru en iyi

Elele Motto Air Ergonomik Kanguruyu bebeğinizin doğumundan 12 kg olana kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 5 farklı kullanım pozisyonu bulunduğu için bebeğinizin ve sizin daha fazla rahat etmenize olanak sağlar. Anneye bakar pozisyon, öne bakar pozisyon, yatar pozisyon ve arkada öne doğru ve arkaya doğru bakar pozisyon seçenekleri bulunur. Böylece bebeğinizi bulunduğunuz ortama ve yaptığınız işe göre konumlandırabilir ve rahat etmesini sağlayabilirsiniz. 

Upf 50+ korumalı başlığı ile bebeğinizin başını güneşten korurken gün içinde daha da rahat etmesini sağlar. Özellikle güneşin bebekleri ve sağlığını etkilediği düşünülürse oldukça korunaklı bir alan sunar. Aynı zamanda rüzgardan ve yağmurdan da korunmasını sağlar. Bunun yanı sıra bebeğinizi emzirirken de kullanabileceğiniz bu başlık size özel bir alan da sunar.

Özel dokuma keten kumaştan üretilen yapısı ile bebeğinizi terletmez ve cildinin hava almasını sağlar. Sahip olduğu çift kilit sistemi sayesinde bebeğinizi daha güvenilir şekilde taşımanıza da olanak sunar. Anne adayları ve ebeveynler için en iyi bebek kanguru seçeneklerinden biridir. Uygun fiyatı ve şık tasarımı ile uzun süre kullanabilirsiniz. 

Tommybaby Fierra Bebek Taşıyıcı Kanguru

bebek kanguru en iyi

Tommybaby Fierra Bebek Taşıyıcı Kanguru 3,5 kg’dan 12 kg’a kadar taşıma imkanı sunar. 5 farklı taşıma pozisyonu sunduğu için bebeğiniz ile sizin daha rahat etmenizi sağlar. Bebeğinizin ağırlığını omuz, sırt ve kalçanıza dengeli şekilde dağıtarak günlük kullanımlarda daha rahat etmenizi sağlar. 

Ayarlanabilir dolgulu kemeri sayesinde bebeğinizin ağırlığını omuzdan sırta doğru dağıtır. Aynı zamanda bebeğinizi taşırken emzirebilme imkanı da sunduğu için anne adayları ve anneler için oldukça kullanışlıdır. 50+ upf korumalı başlığı ile bebeğinizi güneşten ve rüzgardan korur ve bebeğinizin başını destekler. Böylece bebeğinizin boynu ağrımaz. Sıkma yapmadan makinede 30 derecede rahatlıkla yıkayabilirsiniz. 

Neko Wrap Sling

en iyi bebek kanguru 2021

Neko Wrap Sling Gri alışılmış bebek kangurularından farklı bir yapıya sahiptir. %100 pamuklu interlok kumaştan üretildiği için bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre ayarlayabilirsiniz. Esnek yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar ve kullanıma bağlı olarak esnekliğini kaybetmez. Yaz mevsimi dhail 4 mevsim kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. 

Yeni doğandan 14 kg’a kadar olan bebeklerinizi rahatlıkla taşımanıza imkan sunar. Kendiniz bağlayarak kullanabileceğiniz bir üründür, kendinize en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı ile de anneler tarafından en iyi bebek kanguru olarak görülen yeni stil bir kanguru modelidir. Oturaklı kangurulara göre daha hafif ve kullanışlı olduğu için de gün içinde daha rahat şekilde kullanabilirsiniz. 

Farklı renk seçenekleri de bulunan Neko Wrap Sling kangurunun yanında aynı kumaştan bere ve kese de verilmektedir. Renk seçenekleri ile kombinlerinize de rahatlıkla uydurabileceğiniz bir kanguru olarak karşımıza çıkmaktadır. 

EGGBABY Ergonomik Kanguru 

hangi bebek kanguruyu almaliyim

Türk patent onaylı olan Eggbaby Ergonomik Bebek Kangurunun iç astarı %100 pamuktur. Bu sayede bebeğinizin cildi nefes alırken pişik olmaz. Çift kilitli bel kemeri sayesinde bebeğinizin daha güvende olmasını sağlar. Omuz kısmında bulunan destek süngerleri ile bebeğin ağırlığını sırtınıza eşit şekilde dağıtırken gün içerisinde daha rahat taşımanızı sağlar. 

Bebeğiniz için en iyi bebek kanguru modeli hangisi, annelerin ve babaların bebek kanguru önerileri neler sorularına yanıt vermeye çalıştık. Bebeğiniz ve kendiniz için daha fazla içerik okumak istiyorsanız, en iyi pişik kremi, en iyi bebek arabası yazılarımıza göz atabilirsiniz.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.