Injective Protocol (INJ Coin) Nasıl Alınır?


inj nasıl alınır

Injective Protocol son dönemin en çok merak edilen DeFi projelerinden birisi. Durum böyle olunca birçok kripto para yatırımcısı da Inj coin nereden alınır, Inj coin’i nasıl alabilirim gibi sorular soruyor. Gelin şimdi hep birlikte Inj coin nasıl alınır sorusuna yanıt bulmaya çalışalım!

INJ Coin Nereden Alınır?

Inj coin, bir kripto para olduğu için doğal olarak kripto para borsaları üzerinden alınabilir. Peki hangi kripto para borsası tercih edilmeli. Biz kripto para işlemlerimizde genel olarak Binance’i kullanıyoruz. Çünkü Binance dünyann en iyi kripto para borsası olarak gösterilebilecek bir platform.

INJ Coin Nasıl Alınır?

Inj coin nereden alınır sorusuna yanıt verdik. Şimdi de Inj coin nasıl alınır sorusunun cevabını bulalım!

Adım 1: Binance Mobil Uygulamasını Telefonunuza İndirin

inj nereden alınır

Binance’e kaydolduktan sonra, uygulamayı telefonunuza indirip hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Aslında Binance mobil uygulamasının kullanımı oldukça basit. Kripto para piyasasına yeni giren birisi için en iyi bitcoin uygulaması olarak tanımlanabilecek bir uygulama!

Binance ve kripto para hesapları hakkında daha önce Bitcoin hesap açma ve Binance hesabı nasıl açılır konulu içerikler üretmiştik. Bu konu hakkında daha fazla bilgi isterseniz linkler üzerinden yazılara ulaşabilirsiniz.

Binance uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra, uygulamanın en alt kısmında bulunan piyasalar kısmına tıklayarak devam etmelisiniz.

Adım 2: Arama Kutusuna INJ Yazın

inj nasıl alınır

Piyasalar butonuna tıkladıktan sonra karşınıza birçok kripto para birimi ve işlem çifti çıkacak. Ancak en üst bölümde bir arama kutusu bulunuyor. Bu kutuya inj yazdığımızda, işlem yapmak istediğimiz işlem çiftini seçmemiz gerekiyor.

USDT, BUSD gibi stabil kripto para birimleri karşılığında Inj coin’i alabilirsiniz. Ancak direkt olarak TL kullanarak da Inj coin alabilirsiniz.

Tabi bunun öncesinde Binance’e para yatırma işleminin nasıl yapılacağını bilmeniz gerekiyor. Bu konu hakkında, işlemleri adım adım açıkladığımız binance para yatırma, binance para çekme içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Adım 3: Almak İstediğiniz INJ Miktarını Belirleyin

inj coin nasıl alınır

Geldik Inj nasıl alınır sorusunun son adımına. Burada gördüğünüz ekran Binance’in spot alım satım sayfası. Burada almak istediğiniz Inj fiyatını veya almak istediğiniz tutarı belirleyebilirsiniz. Binance spot nasıl kullanılır sorusu için de linke tıklayabilirsiniz!

Twitter: @binance_turkish Telegram: https://t.me/BinanceTurkish


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, aslında ilgil alanımın tek bir şey olduğunu söylemek çok yanlış olur. Elektronik eşyaları incelemeyi, araştırmayı ve nasıl çalıştıklarını merak ediyorum. Diğer yandan dijital pazarlama uzmanlık alanım diyebilirim. Kripto para alanında da bilgim yok desem yalan olur. Keyifli okumalar. 2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..