En İyi Selülit Kremi ve Tavsiyeler 2023 Marka ve Kullanıcı Yorumları


En İyi Selülit Kremi ve Tavsiyesi

En iyi selülit kremi hangisi? Selülitler pek çok kadının baş etmek zorunda kaldığı cilt problemleri arasındadır. Kadınların bu cilt problemlerinden kurtulmak istediği göz önüne alındığında yoğun bir şekilde selülit kremi araştırması yapıldığını ifade etmek mümkün. Bu noktada piyasada pek çok özelliğe sahip selülit kreminin varlığı da kullanıcıların kafasını karıştıran bir diğer nokta. Ancak her kremin etkili sonuçlar vermeyeceğini ifade etmek gerekir.

Bu noktada selülitlerinden kurtulmak isterken çok daha fazla ve farklı cilt problemleri ile karşılaşan kadınların varlığı oldukça fazladır. İşte tam da bu noktada en iyi sonuçlar alabileceğiniz en kaliteli selülit kremlerini sizler için derledik. Şimdi gelin bu ürünleri hep birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim. Bakalım en iyi selülit kremi hangisiymiş ve kullanıcıların selülit kremi tavsiyeleri nelermiş?

 • En İyi Selülit Kremi ve Kullanıcı Tavsiyeleri
  • Krauterhof Anti-Cellulite Selülit Karşıtı Jel
  • Clarins Body Fit Anti-Sellulite
  • Biotherm Celluli Eraser Selülit Kremi
  • Lierac Body Slim Cryoactive Concentrate Selülit Kremi
  • Matrigen Ppc Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem
  • Babe Selülit Jel Krem – Anti-cellulite Firming Cream Gel
  • Bio-Oil Çatlak Karşıtı ve Nemlendirici Cilt Bakım Yağı
  • Lierac Selülit Karşıtı Bakım Kremi

Krauterhof Anti-Cellulite Selülit Karşıtı Jel

en iyi selülit kremi hangisi

En iyi selülit kremi listemizin ilk sırasında Krauterhof marka bir krem yer alıyor. Selülitlerinden kurtulmak isteyen bireylerin sık sık tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkan Krauterhof Anti-Cellulite Selülit Karşıtı Jel, güçlü etken maddeleri ile başarılı bir sonuç sunuyor.

Ürünün içeriğinde yer alan bileşenler sayesinde vücudunuzun çeşitli yerlerinde bulunan portakal kabuğu görünümünü en aza indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kokusu ile tazelik ve ferahlık hissi veren ürün spor ve diyet ile desteklenmesi durumunda çok daha kısa bir süre içerisinde daha etkili bir şekilde sonuçlar vermektedir.

Krauterhof Anti-Cellulite Selülit Karşıtı Jel’in içeriğinde nane yağı, kafein, carnitine, panthenol ve biberiye yer almaktadır. Bu ürünlerin her biri cilt kontürünü düzeltmeye yardımcı olmakta ve cildin nemlendirilmesini sağlamaktadır.

Krauterhof Anti-Cellulite Selülit Karşıtı Jel’in günde bir kere yatmadan önce problemli bölgeye uygulanması gerekmektedir. Uygulamada esnasında ve uygulamadan hemen sonra ısınma etkisi görülecektir. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Clarins Body Fit Anti-Sellulite

selülit kremi tavsiye

Selülitlerinden kurtulmak isteyen kadınların tercih ettiği bir diğer krem Clarins Body Fit Anti Sellulite’dir.  Clarins Body Fit Anti Sellulite vücudun kontrollarına düzenlemeye yardımcı olurken aynı zamanda vücudun tekrar şekillendirilmesi sağlar.

Çeşitli araştırmalar ile geliştirilmiş olan ürünün içeriğini ayva yaprağı bulunmaktadır. Söz konusu ayva yaprağının sağladığı çeşitli faydalardan bahsetmek mümkün.

Özellikle cilt problemlerin çözülmesinde kullanan ayva yaprağı selülitlerin ortaya çıkmasını da engellemektedir. Bunun yanı sıra ürünün içeriğinde bulunan diğer etken maddeler portakal kabuğu görünümünü kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırabilmektedir.

Ürün cildin çok daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra nemlendiren cilt kontrolü ve inceltici bir destekte aldığı için eşsiz bir görünüme sahip olacaktır. Tüm cilt tipleri için uygun olan krem sabahları ya da geceleri sürülebilmektedir. Düzenli bir kullanım ile üründen maksimum etki görülebilmektedir.

Biotherm Celluli Eraser Selülit Kremi

hangi selülit kremi en iyi

Portakal kabuğu görünümünden kurtulmak istiyorsanız Biotherm Celluli Eraser selülit kremi, selülit kremi tavsiyesi arayanlar için bir diğer seçenek. Selülit görünümünü azaltan krem sağladığı etkiler ve faydalar ile birçok kadın ilgisini çeken ürünler arasında yer almaktadır.

Kısa sürede etki göstermesi ile bilinen Biotherm Celluli içeriğindeki kafein ile birlikte 14 gün içerisinde ciltteki portakal kabuğu görünümünü en aza indirmektedir.

Bir ay boyunca düzenli kullanım sonucunda son derece gözle görülür bir etki bırakan krem dört haftaya kadar da etkili bir kalıcılık sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan taze narenciye ile birlikte ferah bir kokuya sahip olan Biotherm Celluli Eraser Selülit Krem eşsiz içeriği ile cildin nemlendirilmesinde sağlar.

Siz de cildinizdeki portakal kabuğu gönlünden kurtulmak istiyorsanız muhteşem kremi deneyebilirsiniz.

Lierac Body Slim Cryoactive Concentrate Selülit Kremi

selülit kremi önerileri

Cilt problemlerinde en fazla tercih edilen markalar arasında yer alan Lierac, selülit kremi ile de ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda sıkılaştırıcı vücut bakımı sağlayan krem soğuk lipoliz etkisi yaratmaktadır. Soğuk lipoliz tekniğine dayanan teknolojisi ile inatçı bir şekilde vücudumuzda yer alan selülitlerin görünümünü en azı indirmektedir.

İçeriğinde bulunan aktif kafein ile yakıcı bir etki de göstermektedir.

Vücutta bulunan fazla yağların yakılmasına hem incelmeye, hem sıkılaşmaya, hem de selilüt görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Nemlendirme ve pürüzsüzlük etkisi de bulunan krem pembemsi jel bir yapıya sahiptir.

Bu yapısı sayesinde masaj yapmayı da kolaylaştıran krem selülit etkisini en azı indirmek de oldukça başarılıdır. Ciltte soğuk bir etki bırakan krem derinlemesine temizlik yaparak cildin çok daha kusursuz görünmesini sağlamaktadır.

Okuma Önerisi | En İyi Saç Bakım Yağı

Matrigen Ppc Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

selülit kremi en iyi marka

Matrigen Ppc Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem kadınların en fazla tercih ettiği selülit kremleri arasında yer almaktadır. Soyadan elde edilen bitkisel bir içeriğe sahip olan krem, kullanıcı yorumlarında da görüldüğü gibi sağlık için bir sorun teşkil etmiyor diyebiliriz.

Lipoliz iğnelerin etkisini yaratan krem evde kullanabilen ve enjeksiyon gerektirmeyen herhangi bir şekilde morarma ve ağrı yapmayan ekonomik bir üründür.

Tıpkı güzellik merkezlerinde yaptırılan işlemler gibi bir etkiye sahip olan krem yağlı bölgelerde kullanıldığında ise sıkılaşma ve incelme sağlar. Bacaklarını zeki portakal kabuğu görünümünü en kısa süre içerisinde en etkili şekilde  Matrigen Ppc Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem  ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Babe Selülit Jel Krem – Anti-cellulite Firming Cream Gel

selülit kremi en iyi marka

Selülit karşıtı yapısı ve sıkılaştırıcı özelliğiyle pek çok kadının Gözbebeklerinden bir tanesi olan Babe Selülit Jel Krem – Anti-cellulite Firming Cream Gel selülit giderici ve sıkılaştırıcı etkisi ile son derece dikkat çeken bir üründür.

Hamilelik sürecinde ya da çok kilo alımı nedeniyle ortaya çıkan sarkmalar ve selülitler Babe Selülit Jel Krem – Anti-cellulite Firming Cream Gel İle ortadan kaldırılabilmektedir. Aynı zamanda yağ birikimini azaltmak ve selülit oluşumunu engellemek için de kullanılabilmektedir.

O Emil inceye kadar selülit de olan bölgeye masaj yaparak uygulanan kremin en az üç hafta boyunca günde iki kez uygulanması gerekmektedir. Aynı markanın çatlak giderici kremi ile etkili sonuçlar elde edilebilir.

Bio-Oil Çatlak Karşıtı ve Nemlendirici Cilt Bakım Yağı

selülit kremi tavsiyesi

En çok tercih edilen selülit karşıtı yağlar arasında yer alan Bio-Oil Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı yenilenen formülü ile çatlaklar üzerinde de son derece etkilidir.

Özellikle hamilelik sonrasında ya da hızlı bir şekilde kilo alıp verme neticesinde meydana gelen cilt problemlerin çözülmesinde Bio-Oil Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Cildin nem dengesini koruyan ve içeriğindeki etken maddeler ile cilt tarafından kolayca emilebilen Bio-Oil Çatlak Karşıtı & Nemlendirici Cilt Bakım Yağı, vücutta yağlılık hissi bırakmaz.

Lierac Selülit Karşıtı Bakım Kremi

hangi selülit kremi daha iyi

Selülit görünümünü ortadan kaldırmak için tercih edilen bir diğer ürün olan Lierac Selülit Karşıtı Bakım Kremi – Body-Slim Minceur Globale pürüzsüz vücut hatlarına sahip olmak isteyen kişiler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Selülit ve çukurlaşmış cilt görünümünü azaltan ve vücut hatlarını yeniden şekillendiren Lierac Selülit Karşıtı Bakım Kremi – Body-Slim Minceur Globale cilde nüfuz ederek sıkılaşmaya ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Evet sevgili 15sey.com okurları, en iyi selülit kremi hangisi, selülit kremi tavsiyeleri neler kullanıcılar ne tarz ürünler kullanıyor gibi soruların hepsine yanıt vermeye çalıştık. Umarız sizler için keyifli ve bilgilendirici bir yazı olmuştur.


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.