Allık Önerileri 2020’de Alabileceğiniz Uygun Fiyatlı 13 Allık


Allık Önerileri
Allık Önerileri

Kadınların olmazsa olmazlarından birisi de kozmetik ürünleri. Piyasada birçok kozmetik ürünü yer alırken, hangisini almanız gerektiği konusunda da zorluk çekiyor olabilirsiniz. Biz de 2020 yılına girerken sizin zorluk çekebileceğinizi düşündük ve allık önerileri adlı bir yazıyı sizinle paylaşma gereği duyduk.

Ürünleri yorumlarken birçok kriteri göz önünde bulundurduğumuzu da söylemeden geçmeyelim! Ardından da yüz şeklinize göre allık nasıl kullanılmalı konulu ve size bu konu hakkında tüyo verecek olan alttaki görseli de sizinle paylaşalım!

Eğer moda konusunda da önerilere ihtiyacınız varsa 15sey.com anasayfasını ziyaret etmeden ayrılmamanızı öneririz. Kozmetikten, giyime; ayakkabıdan, monta; birçok uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz sitemiz siz değerli okuyucularımızın en kaliteli ürüne, en kısa ve hesaplı yoldan ulaşmasını hedefliyor!

Yüz Şekline Göre Allık Önerileri

Allık Önerileri 2020
Yüz şeklinize göre allık nasıl kullanılmalı?

Evet sevgili okuyucularımız, eğer görsele göz attıysanız şimdi de allık önerilerimize geçebiliriz.

Allık Önerileri 2020

2019’u geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde kadınların en çok kullandığı ve en çok sevdiği allık çeşitlerini sizler için derledik. 2020 Allık Önerileri başlıyooor!

New Well Allık Terracota 142

Kadınların bu sene en çok tercih ettiği allıklardan birisi olan New Well Allık binlerce kez satılmış ve 2662 kullanıcı tarafından değerlendirilmiş. Bununla birlikte de 5 üzerinden 4,6 puan almış. Gerçekten harika bir ürün. Ayrıca hafif ışıltılı ve ipeksi dokunusunda da pürüzsüzlük hissiyatı verdiğini ekleyelim Fiyatı ise 39,80. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Allık Önerileri
New Well Allık 39,80 TL

New Well Allık 143

Allık önerileri listemizi 2. sıradan girmeyi başaran bu ürün hafif koyu tonlu bir model olarak karşımıza çıkıyor. Şefteli rengine benzediğini söyleyelim. Yine binlerce kez satılan ürünümüz 5 üzerinden 4,6 puan almayı başarmış. Pigmenti yüksek ve gün boyu yüzünüzde kalıcı bir yapıya sahip. Ayrıca ipeksi bir dokusunun olması da cabası. Fiyatı ise performansına göre gayet iyi. 39,95 TL olan ürünü, buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. 

New Well Allık Önerileri
39,95 TL

Allık Önerileri L’Oreal ParisAllık – Wake Up and Glow Blush 03 Melon Dollar Baby

Kokusu harika olan bu allığı almak istiyorsanız, biraz açık tenli olmanızda fayda var. Esmer tenler için pek uyumlu olmadığını düşündüğümüz ürünün fiyatı ise 91,90 TL. Ayrıcı ürünü kullanan kadınlardan ise 4,7 puan almış. Satın almak veya incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Allık Önerileri 2020
91,90 TL

L’Oreal ParisAllık – Skin Awakening Blush 01 Life’s A Peach

Pingmentasyon konusunda harika olan bu allığı kesinlikle denemelisiniz. Abartı bir rengi olmamasına karşın yüzünüze sürdüğünüzde çok hafif bir şekilde simlerle karşılaşabilirsiniz. Şeftali tonlarını yakalamak istiyorsanız bu ürün sizin için oldukça ideal. Renginin şeftali renginde olduğu gibi kokusu da şeftaliyi andırır nitelikte. Sipariş vermek veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatını söylemeden geçmeyelim. Bu harika allık tam olarak 64,33 TL. Diğer ürünlerde de olduğu gibi bu ürünün de puanı yüksek ve 4,7. Kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş. Biz de kullanmanızı tavsiye ederiz. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Allık Önerileri
Allık Önerileri L’oreal Allık 64,33 TL

Pastel Allık – Spring Blush On No 15

Allık önerileri adlı yazımıza, pigmentasyonu mükemmel olan bu ürünle devam ediyoruz. Şeftali tonlarını seven kadınlar için ideal olan bu ürünü birçok YouTube ünlüsü tarafından da kullanılıyor. Yoğun bir rengi olan allığımıza, fırçanızı bir kere dokundurmak yüzünüze renk vermesi için yeterli olacaktır. Fiyatı ise performansına göre gerçekten harika. 32,95 TL vererek ürüne sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından ortalama olarak 4,6 puan alan ürünün siparişi vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Allık Önerileri 2020
32,95 TL

Max Factor Allık – Creme Puff Blush 25 Alluring Rose

Allık Önerileri 2020 başlıklı yazımıza bu soft renkli allıkla devam ediyoruz. Çantanıza rahatlıkla sığabilecek bir boyutta olmasıyla birlikte, dokusu da bir o kadar harika. Bazı kadınlar tarafından göz farı olarak bile kullanılabilen bu allık, makyaj çantasında kendisini yer ayırabilecek nitelikte. Ürünü incelemek veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatını unuttuğumuza sanmayın 67,43 TL ödeyerek ürünü satın alabilirsiniz.

Allık Önerileri
64,33 TL

Allık Önerileri Farmasi Allık – Tender Blush On 09

Kullanıcıları tarafından 4,3 puan alan ürünümüz, 19,49 TL. Pigmentasyonu yüksek olan ürün açık tenli kadınların kullanımı için ideal. Ayrıca boyutlarının küçük olması ise makyaj çantanızı rahatlatabilir. Ürünü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Allık Önerileri 2020

Mac Allık – Powder Blush Melba 

Kozmetik dünyasında Mac’in kalitesi tartışılmaz. Diğer allık modellerine göre bir miktar daha pahalı olan allığın fiyatı 159 TL. Sonuçta bir marka farkı var ama bu marka farkı da boşuna değil. 5 üzerinden 4,9 puan alması da bu kaliteye kanıtlar nitelikte. Bize sorarsanız, kalıcılık konusunda başarıyı yakalamış diyebiliriz. Tüm gün yüzünüzde kalabilecek bir allık. Ayrıca çok parıltılı olmaması ile de doğallığı yakalayabilirsiniz. Satın almak için tıklayın!

2020 Allık Önerileri
Mac Allık 159 TL

Note Cosmetics Terracotta Allık – 03 Oriental Pink

Kokusuyla sizi rahatsız etmeyecek ürün, neredeyse tüm tenler ile uyumlu diyebiliriz. Hafif simli olması sebebiyle farklı bir hava katabileceğini düşünüyoruz. Bizim fikrimizi soracak olursanız alınması gereken bir ürün ancak yüzünüze sürerken sınırı aşarsanız doğallığın kaybolacağına emin olabilirsiniz. Fiyatı 52,43 TL olan allık modeline, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Note Allık

Newmacy 10’lu Mat Allık Paleti & Allık Fırçası

Neredeyse % 50 indirime girmiş olan ürünü almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. 49,95 TL olan fiyatıyla ve birçok renk tonuyla diğer modellere göre fark yaratan üründen kullancıların hepsi memnun kalmış gözüküyor. Hediye olarak dudak kalemi de gönderiliyor. Ayrıca yanında fırçası da cabası. Kalıcılık konusuna gelecek olursak, tüm günü birkaç fırça dokunuşuyla tamamlayabilirsiniz. Kullananların memnun kaldığını ise 5 üzerinden 4,7 puan alarak söylemek mümkün. Buraya tıklayarak satın alabilir veya inceleyebilirsiniz.

10’lu Allık 49,95 TL

Flormar Allık – Blush On Pink Bronze

Pembe tonlarında allık isteyen kadınlar için vazgeçilmez bir allık modeli. İki rengi karıştırıp harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bronze kısmı pingmentasyon konusunda pembe kısım kadar iyi olmasa da bizce alınabilir nitelikte. Biz beğendik peki genel yorumlar ne yönde diye soracak olursanız. 5 üzerinden 4,6 puan alarak harika bir allık olduğunu ortaya koymuş. Ayrıca paketleme ve diğer konularda da iyi iş çıkarılmış. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. Ürünün fiyatı 53,55 TL.

Note Cosmetics Terracotta Allık – 01 Pleasure

Beyaz tenli kadınlar için uygun tonlara sahip. Kalıcılık konusunda ise aynı başarıyı gösterdiğinden şüpheliyiz. Yani sabah ve öğlen olmak üzere günde iki sefer olarak yüzünüze uygularsanız, iyi bir sonuç alabilirsiniz. Buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz. 57,38 TL olan allık, kullanıcılardan 4,7 puan almış.

Allık Önerileri Maybelline Allık – Fit Me Blush 30 Rose 

Evettt, allık önerileri yazımızın sonunda ise maybelline marka bu allık yer alıyor. Pembe tonu harika olan allık, kesinlikle kullanmanız gereken allıklar arasında yer alıyor. Pingmentasyon konusunda da başarılı bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Ne çok koyu ne de çok açık. Tam istediğiniz allık olabilir. Fiyatı ise 34,93 TL. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Allık

Evet sevgili hanımlar, Allık Önerileri 2020 başlıklı yazımızın sonuna geldik. Daha birçok öneriye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!


Barış YALÇINKAYA
2018'de ilk web sitemi kurduktan sonra, insanlara daha farklı yollarla yardımcı olacağımı düşünerek 15sey.com'u hayata geçirmeye karar verdim. Yazıları yazarken de ürünleri büyük bir titizlikle incelemeye başladık. Elektronik ürünlere olan ilgimi, insanlarla paylaşmaya karar verdim. Sizlere daha kaliteli ürünleri, uygun fiyata bulmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Sitede bulunan yazılarda, konusunda uzman yazarlarla çalıştığımı da belirtmeden geçmeyelim..