En İyi Bebek Telsizi Hangisi? 2023 Öneriler Markalar ve Yorumlar


en iyi bebek telsizi tavsiye

En İyi Bebek Telsizi

Bebeğinizi takip etmek için en iyi bebek telsizi hangisi? Bebek telsizi ebeveynlerin bebek sürecinde en sık tercih ettiği şeylerden biridir. Özellikle bebeğin ayrı bir odaya geçmesi ile önem kazanan bebek telsizleri bebeğinize her an ulaşmanızı sağlar. 

Çekim kalitesi ile birbirinden farklılaşan bebek telsizleri farklı model ve özellikledir. Bu süreçte bebek telsizi almanızı kolaylaştırmanızı sağlamak için ebeveynlerin en sık tercih ettiği bebek telsizi modellerini sizin için derledik. Keyifli okumalar!

 • En İyi Bebek Telsizi ve Tavsiyeler
  • Weewell Wma420 Dijital Bebek Telsizi
  • Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi
  • Weewell Wmv815 Dijital Bebek Izleme Cihazı
  • Philips Avent Scd501/00 Dect Bebek Telsizi
  • Weewell Wma370 Dijital Bebek Telsizi
  • Bebevo Vm903 Bebek Monitörü
  • Brawi Gece Görüşlü Kablosuz Bebek Izleme Kamerası
  • Vtech- Vtech Bm1100 Dijital Bebek Telsizi

Weewell Wma420 Dijital Bebek Telsizi

en iyi bebek telsizi

Geniş çekim mesafesi ile öne çıkan Weewell Wma 420 Dijital Bebek Telsizi berrak ses kalitesi sağlar. Evin içerisinde dolaşırken bile bebeğinizi rahatlıkla duyabilirsiniz. İnterkom özelliği sayesinde bebeğiniz ağladığında odaya varmadan onu sesinizi ileterek bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz. Tamamen dijital olduğu için çekim gücü, şarj süresi gibi sinyal ve özellikleri de kontrol edebilirsiniz. 

İçinde bulunan melodiler ile bebeğinizi sakinleştirebilir ve ona uyku ortamı da sağlayabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinde evin içerisinde rahat bir şekilde telsiz ile gezmenize de olanak sağlamaktadır. Bebek Güvenliği Teknolojileri’nde birincilik kazanan Weewell ebeveynler için ekstra bir güvence de sağlamaktadır. 300 metre mesafeye kadar olan çekim gücü ile bebeğinize her an her yerden ulaşabilir ve sesini duyabilirsiniz.

Okuma Önerisi | En İyi Bebek Maması 

Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi

en iyi bebek telsizi hangisi

Klasik sesli telsizlerden farklılaşan Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi her an bebeğinizi duymanızı ve görmenizi sağlar. 260 metre çekim mesafesi bulunan bebek telsizi ile bebeğiniz odasında uyurken bile onu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ayarlanabilir ses aktivasyonu modu ile 12 ile 24 saat boyunca telsizi şarj etmeden kullanabilirsiniz. 

Ekstra olarak gece görüşü ve termostat özellikli kamerası ile bebeğinizi 7/24 rahat bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan 8 farklı ninni ile bebeğinizi kolaylıkla uyutabilirsiniz. Pek çok özelliği bir arada sunan Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi kullanım kolaylığı ve sunduğu ekstra imkanlar ile pek çok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. 

Weewell Wmv815 Dijital Bebek Izleme Cihazı

bebek telsizi tavsiye

2,4 LCD ekranı ile öne çıkan Weewell Wmv815 Dijital Bebek İzleme Cihazı bebeğinizi 7/24 izlemenizi sağlar. Açık alanda 300 metreye kadar çekim mesafesi bulunan Weewell anneler tarafından en iyi bebek telsizi olarak görülmektedir. Otomatik gece görüş aktivasyonlu kamerası ile bebeğinizi karanlıkta bile rahatlıkla izleyebilirsiniz. Geliştirilmiş dijital kablosuz teknolojisi ile berrak bir iletişim kurmanıza da olanak sağlar. 

Yüksek çözünürlüklü LED ekranı sayesinde bebeğinize istediğiniz zaman rahatlıkla bakabilirsiniz. Geliştirilmiş mikrofon ve hoparlörü ile sesinizi doğal hali ile bebeğinize ileterek bebeğinizin daha kolay sakinleşmesini de sağlar. Genellikle telsizlerde yaşanan ses problemini önleyerek daha kolay ve etkili bir kullanım sunar. İçerisinde bulunan sakinleştirici ninniler ile de bebeğinizi uyutabilir ve sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. 

360 derece dönebilen kamerası ile bebeğinizi her açıdan rahatlıkla görmenizi sağlar. Aynı zamanda WOX modu ile şarj tasarrufu yaparak telsizi daha uzun süre kullanmanıza da imkan tanır. Bebek telsizi modelleri arasında en iyilerden biri olan Weewell Wmv815 Dijital Bebek İzleme Cihazı ile bebeğinizin her zaman yanında olabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir | En İyi Biberon Hangisi?

Philips Avent Scd501/00 Dect Bebek Telsizi

bebek telsizi önerisi

Geliştirilmiş DECT teknolojisine sahip Philips Avent Scd501/00 Dect Bebek Telsizi sesi %100 net ve kesintisiz olarak iletir. Aynı zamanda da %100 gizlilik sağlayarak olası problemlerin önüne geçer. Parazitlenmeye karşı geliştirilen DECT teknolojisi sayesinde bebeğiniz sizin sesinizi net ve doğal hali ile duyar ve daha kolay sakinleşir. 

24 saate varan çalışma süresi ile size gün içerisinde büyük kolaylık sağlar. Elektrik ve pille çalışabilen sistemi sayesinde uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarımında bulunan gece ışığı sayesinde bebeğinizi rahatlatır ve karanlıkta dahi daha rahat ve huzurlu uyumasını sağlar. 

Weewell Wma370 Dijital Bebek Telsizi

bebek telsizi en iyisi

Weewell Wma370 Dijital Bebek Telsizi 300 metre çekim mesafesi ile öne çıkmaktadır. İletişim alanının dışına çıkıldığında uyarı sinyali vererek ebeveynleri uyarır. Aynı zamanda ses kontrolü ile de sesi kolaylıkla ayarlamanızı sağlar. Klasik bebek telsizlerinden vazgeçemeyen annelerin tercihlerinden biridir. 

Kullanışlı kemer klipsi sayesinde gün içerisinde rahatlıkla yanınızda taşımanıza imkan tanır. Böylece günlük işlerinizi yaparken bile telsizi yanınızdan ayırmazsınız ve bebeğinizin sesini her an her yerden duyabilirsiniz. Uygun fiyatı ve kolay kullanımı ile öne çıkan bebek telsizi pek çok kullanıcı tarafından önerilmektedir. 

Bunu da okuyabilirsiniz! | En İyi Bebek Arabası

Bebevo Vm903 Bebek Monitörü

en iyi bebek kamerası

Yüksek çözünürlüklü LCD ekrana sahip Bebevo Vm903 Bebek Monitörü geniş açılı kamerası sayesinde bebeğinizi her zaman rahat görmenizi sağlar. Açık alanda 300 metre, kapalı alanda ise 60 metre çekim mesafesi bulunur. Ayarlanabilir Sesli Aktivasyon Modu sayesinde bebeğiniz uyuduğu zamanlarda kendisini uyku moduna alarak pili daha idareli kullanır. Böylece telsizi daha uzun süre kullanabilmenize de imkan tanır. 

Gece görüşü kamerası sayesinde bebeğinizi 7/24 rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan 8 adet farklı ninni sayesinde bebeğinizi uzaktan bile uyutabilir, sakinleştirebilirsiniz. 7 farklı dil seçeneği bulunan Bebevo Vm903 Bebek Monitörü 16 ile 24 saat arası kesintisiz çalışabilmektedir. 

Brawi Gece Görüşlü Kablosuz Bebek Izleme Kamerası

en iyi bebek telsizi kamerası

Brawi Gece Görüşlü Kablosuz Bebek Izleme Kamerası 1080P Full HD hareketli kamerası ile bebeğinizi her açıdan rahatlıkla görmenize imkan tanır. Çift yönlü ses iletimi sayesinde de telefonunuzla bile kontrol etmenize olanak sağlar. Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulaması ile bebeğinizi 7/24 her yerden kontrol edebilirsiniz.

Bebek telsizlerine göre çok daha uygun fiyatlı olan bebek izleme kamerası ile istediğiniz görüntüyü kaydedebilirsiniz. Pek çok kullanıcının aynı anda kullanmasını sağlayan bir sisteme de sahiptir. Böylece aile üyeleri rahatlıkla bebeğinizi kontrol edebilir. 

Vtech- Vtech Bm1100 Dijital Bebek Telsizi

bebek kamerası en iyisi telsiz

Uygun fiyatı ile öne çıkan Vtech Bm1100 Dijital Bebek Telsizi Dect teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Böylece herhangi bir parazitlenmeye izin vermeden sesin berrak bir şekilde karşı tarafa ulaşmasını sağlar. Güvenli ve parazitsiz bir şekilde dijital yayın imkanı sunar. Tasarımında bulunan taşıma halkası ile de gün içerisinde telsizi rahatlıkla taşımanıza imkan tanır. 

Üzerinde bulunan ses ve pil göstergeleri ile telsizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Pek çok anne adayı ve anne tarafından sevilerek tercih edilen Vtech Bebek Telsizini evin içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. En iyi bebek telsizi tercihlerinden biri olan Vtech Bebek Telsizi ekstra bir özellik aramayan anneler için oldukça ideal ve basit kullanımlı bir üründür. 


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.