Kadınlar İçin En İyi Tüy Dökücü Hangisi? Tavsiye Marka ve Yorumlar


en iyi tüy dökücü krem kadın

Kadınlar İçin En İyi Tüy Dökücü

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Ağda, epilasyon ve tüy dökücü gibi çeşitli yöntemler ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Kendi arasında uygulama kolaylığı ve acı açısından ayrılırlar. Ağda ve epilatör daha ağrılı ve zaman isteyen bir yöntem olduğu için çok sık tercih edilmez. Daha kısa ve kolay olarak öne çıkan jilet de kullanım kolaylığı açısından zaman zaman zorluk yaşatabilmektedir. Kadınlar için tüy dökücü kremler ise özellikle pandemi döneminde kadınların yardımcısı olmuştur. Peki kadınlar için en iyi tüy dökücü hangisi?

Krem gibi olduğu için kolaylıkla istediğiniz bölgeye uygulayabileceğiniz kadınlar için tüy dökücü kremi kolay bir şekilde durulayabilirsiniz. Oldukça kısa süren işlemi ve hiç can yakmaması sebebi ile de sık sık tercih edilir. Farklı cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen kadınlar için tüy dökücü krem seçenekleri arasında sizin için en uygununu seçebilirsiniz. Bu yüzden de sizler için bu yazımızda farklı fiyat ve içerikteki kadınlar için tüy dökücü tercihlerini inceledik, keyifli okumalar!

 • Kadınlar İçin En İyi Tüy Dökücü ve Markalar
  • Veet Tüy Dökücü Krem
  • Ice Therapy Tüy Dökücü Krem
  • Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 
  • Veet Hassas Tüy Dokucu Sprey
  • Bioder Biocure Cream 
  • Vi vet Tüy Sarartıcı Krem
  • Veet Duşta Tüy Dökücü Krem

Veet Tüy Dökücü Krem

en iyi tüy dökücü kadın

Kadınlar için en iyi tüy dökücü kremleri listelediğimiz yazımızın ilk sırasında Veet yer alıyor.Hassas ciltler için üretilen Veet Tüy Dökücü Krem istenmeyen tüyler için tercih edilen ilk markalardan biridir. Bacak ve vücut bölgesinde kullanılabilir. İçerisinde bulunan aloe vera ve menekşe özü ile cildinizi yakmaz hatta rahatlatır.

Kadınlar için tüy dökücü tercihleri arasında en bilineni olduğu için sıklıkla da tercih edilir. Jilete yani tıraş bıçağına göre de 2 kat daha uzun süre pürüzsüzlük sağladığı için pek çok kadın tarafından önerilmektedir. 

Dermatolojik olarak test edilen Veet kadınlar için tüy dökücü krem cildinizi 24 saate kadar da nemlendirir. Tıraş bıçağından sonra ciltte oluşan kuruluk bırakmaz ve kullanımı oldukça kolaydır. Özel geliştirilen pompalı şişesi ile kolay bir şekilde istenilen bölgeye uygulayabilirsiniz. İçerisinden çıkan spatula sayesinde istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. 

Okuma Önerisi | En İyi El Kremi

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem

en iyi tüy dökücü krem kadin

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem içerisinde bulunan bileşenler sayesinde uygulama sırasında ve sonrasında soğutucu etki yaparak cildinizi rahatlatır. Dermokozmetik bir ürün olduğu için her cilt tipine uygundur ve deri üzerine güvenle uygulanabilir. Uygulaması oldukça kolay olan Ice Therapy uygulamadan sonra cildinizi de nemlendirir. Böylece kullandığınız bölge daha yumuşak ve pürüzsüz olur. 

Kadınlar için tüy dökücü denince pek çok kullanıcı tarafından da önerilir. Aynı zamanda içeriğinde bulunan UV koruması ile vücudunuzu güneşe karşı da korur. Uygun fiyatı ve rahatlatıcı etkisi ile öne çıkmaktadır. Kullanıma bağlı olarak tüyleri zamanla azaltmaya da yardımcı olur. Ciltteki ölü hücreleri de yok ederek daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

İlginizi Çekebilir | En İyi Selülit Kremi Hangisi?

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı 

kadın tüy dökücü krem tavsiye

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı sahip olduğu özel bitkisel özler sayesinde tüylerinizde gözle görülür azalma olmasını sağlar. Yağ, serum ve süt formülasyonlarını içeren tüy azaltıcı kür genellikle epilasyon sonrasında uygulanır. Epilasyondan 3 gün sonra uygulayarak kademeli şekilde tüylerinizi azaltmanıza yardımcı olur. 

Kadınlar için tüy dökücü olmayan Biocure Tüy Azaltıcı kısa sürede tüylerini görünür şekilde azaltmak ve inceltmek isteyenler için tavsiye edilen bir üründür. Gözle kolayca görülmeyen sarı ve ince tüylerde de etkilidir. Düzenli kullanımda etkisi görülmektedir. Uygun fiyatı ile pek çok kadın tarafından önerilmektedir. 

Veet Hassas Tüy Dokucu Sprey

kadın tüy dökücü krem önerileri

Hassas ciltler için uygun olan Veet Hassas Tüy Dökücü Spreyi uygulaması 5 ile 10 dakika arasında sürmektedir. Kadınlar için tüy dökücü seçenekleri arasında kullanımı en kolay olan spreylerdir. Krem gibi uygulaması çok fazla zahmet gerektirmez, istediğiniz bölgeye sıkarak hızlıca uygulamaya başlayabilirsiniz. 

Bacak, kol, bikini ve koltuk altı bölgeleri için kullanıma uygundur. 7 güne kadar cildinizi pürüzsüz yapar. Uygun fiyatı ve avantajlı teklifleri ile kadınlar için tüy dökücü seçenekleri arasında sıklıkla önerilir. Veet Tüy Dökücü Spreyi tüm vücut tipleri kullanabilir. Uygulama sonrasında çıkan tüyler tıraş bıçağı ile alındığı gibi sert çıkmaz, böylece daha uzun süre rahat edebilirsiniz. Ferahlatıcı ve nemlendirici etkisi ile uyguladığınız bölge de rahatlar. 

Bioder Biocure Cream 

kadın tüy dökücü en iyi

Bioder Biocure Cream’i tüylerinizi kökten aldıktan sonra cildinize uygulamanız gerekir. Tüm cilt tiplerine uygun olan Biocure krem tüylerinizi azaltmanızda yardımcı olacaktır. Kadınlar için tüy dökücü krem olmayan Biocure krem düzenli kullanımda tüylerinizi inceltir ve azaltır. Uygun fiyatı ile pek çok kullanıcı tarafından önerilen bir kremdir. 

Kıl ve ten rengi ayırt etmeksizin her cilt tipinde ve tüyde kullanabilmenize olanak sağlar. Vücut bölgesi için özel olarak formüle edildiği için cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Temiz cilde uygulamanız tavsiye edilmektedir. Eğer siz de tüy ve kıllarınızdan kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız düzenli olarak bu kremi uygulayabilirsiniz. 

Bunu da Okuyun! | En İyi Dudak Kremi

Vi vet Tüy Sarartıcı Krem

hangi tüy dökücü en iyi

Vivet Tüy Sarartıcı Krem tüylerini almak yerine onları görünmez hale getirmek isteyenler için uygun bir üründür. Kadınlar için tüy dökücü krem kullanmak istemeyenlerin tercih ettiği bir kremdir. Özellikle sizin de daha ince tüy ve kıllarınız varsa tüy sarartıcı krem ile onları görünmez hale getirebilirsiniz. Bacaklarınız, koltuk altı ve kollarınızda kullanabileceğiniz Vivet Tüy Sarartıcı Krem genellikle göbek ve sırt bölgesinde de tercih edilmektedir. 

Eğer kıl ve tüylerinizi almaktansa sadece onları daha az görünür hale getirmek istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstediğiniz bölgeye uyguladıktan sonra biraz beklemeniz yeterlidir. İçerisinde bulunan sarartıcı ve aktivatör kremi karıştırarak kolayca uygulayabilirsiniz. 10 ile 15 dakika içerisinde tüylerinizi sarartarak daha az görünür hale getirir. Geliştirilen formülü ile yüzünüze de uygulayabilirsiniz. Uygun fiyatı ve olumlu kullanıcı yorumları ile gönül rahatlığı ile deneyebileceğiniz bir üründür. 

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem

tüy dökücü krem hangi marka en iyi

Veet Duşta Tüy Dökücü Krem normal cilt tipleri için geliştirilmiştir. 150 ml’lik kremi ve sünger yardımı ile kolay bir şekilde uygulamanıza imkan tanır. Duşta kullanılabiliyor olması da büyük kolaylık sağladığı için kadınlar için tüy dökücü krem dendiğinde ilk tercih edilenlerden biridir. İçeriğinde bulunan nilüfer sütü ve yasemin ile cildinizi beslerken nemlendirir. 

Hazırlık süresi diğer kadınlar için tüy dökücü kremlere göre daha kısadır. 3 ile 6 dakika arasında hazır olan Veet Duşta Tüy Dökücü Kremi bacak, kol, kol altı ve bikini bölgesine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Zengin içeriği sayesinde diğer tüy dökücü kremler gibi kötü bir koku yaymaz, tam tersi fresh ve hoş bir koku bırakır. 24 saate kadar da cildinizi nemlendirdiği için uyguladığınız bölge kuru kalmaz. Tıraş bıçağına göre cildinizin daha uzun süre pürüzsüz kalmasını da sağlar.

Duşta kullanılabildiği için pek çok kadın tarafından da tercih edilir. Spatula yerine içerisine konulan sünger ile daha kolay bir şekilde uygulama imkanı da sunar. Uygun fiyatı ve uzun süreli etkisi ile öne çıkan Veet Duşta Tüy Dökücü Krem kadınlar için tüy dökücü kremler arasındaki en iyilerden biridir.

Bu yazımızda istenmeyen tüyler için farklı çözüm ve öneriler sunan ürünleri inceledik ve kadınlar için en iyi tüy dökücü hangisi, tüy dökücüde en iyi marka hangisi gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Genellikle kullanıcı yorumları ve tavsiye edilen ürünlere yer verdiğimiz listemizde detaylı incelemeler yapmaya çalıştık. Tüy sarartıcı ev azaltıcı kremlerden direkt tüy dökücü kremlere kadar pek çok çeşidi incelediğimiz yazıda umarız ki kendinize uygun bir ürün bulabilmişsinizdir. İyi günler dileriz!


Barış YALÇINKAYA
Merhaba ben Barış, uzun yıllardır internet dünyasında (YouTube, Instagram vs.) içerik üretiyorum. Ayrıca kripto paralar ve yatırım dünyası hakkındada kendimi geliştirmeye, yabancı kaynakları tüketmeye ve insanlara kendi dilimle anlatmak için elimden geleni yapıyorum.